Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják a szép lányokra...

Miért mondják a szép lányokra (a nagyon szép lányokra), hogy gyakran sodródnak?

Figyelt kérdés

Nemrégiben láttam egy riportot Sz.N.-val, aki egy volt topmodellel beszélgetett. A riportalany egy nagyon-nagyon szép arcú lány volt. Megdöbbentem, amikor azt mondta a riporter (kb., mert nem tudom pontosan idézni), hogy a furcsa, hogy ő nem sodródik, mert a szép lányok általában sodródnak.


Ez mit jelent?


Köszönöm a válaszokat előre is.



2013. ápr. 30. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azt, hogy aki szép, azzal megtörténnek a dolgok, csak úgy, anélkül, hogy tennének érte, sodródnak arra, amerre a lehetőségek/más emberek vezetik. Míg a lánynak a riportban gondolom ez nem volt elég, neki saját tervei voltak, nem befolyásolta senki és semmi, nem térítették el a céljaitól, ami nagyon gyakori a szép lányoknál, akik évek múlva fogják a fejüket, hogy mi lett/lehetett volna belőlük. Szerintem.
2013. máj. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez nagyon érdekes meglátás. Elgondolkodom rajta.

Ezen felül érdekelne mások véleménye is.

2013. máj. 6. 19:54
 3/6 anonim ***** válasza:
64%
Tudnád linkelni a videót légyszi?
2013. máj. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem. A kérdésemre várok választ, és nem az a célom, hogy megalázzak vagy kitárgyaljak egy ismert embert a háta mögött, ismeretlenül.
2013. máj. 9. 18:25
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ennyi volt, köszönöm.
2013. máj. 10. 13:17
 6/6 anonim ***** válasza:
83%

Pfff, egy észlény lehetsz kérdező...

Azért szerettem volna megnézni a riportot, hogy összességében lássam/halljam miről van szó, hogy mire is érthette azt, hogy sodródnak. Illetve érdekelt volna az egész beszélgetés,mert jókat lehet benne hallani sokszor. Nem kell egyből mindenben a rosszat látni. Szerettem volna megnézni az említett videót majd válaszolni a kérdésre, de akkor nem...

2013. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!