Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom meg, hogy...

Honnan tudhatom meg, hogy mennyire vagyok szép?

Figyelt kérdés

Nem küldök képet.

Egyszer úgy látom magam, hogy 10/10-es, máskor meg sírni tudnék, hogy milyen csúnya vagyok...nem tudom eldönteni, hogy hova tartozok.

A barátnőim szerint szép vagyok, de ők sztem mindenképp ezt mondanák, bárhogy néznék ki. Az utcán szoktam nézni a szembejövő lányokat, próbálom őket magamhoz viszonyítani, de nem tudom mert nem tudom, h nézek ki....

Honnan lehet ezt megtudni? Mire figyeljek? Több okból nem küldök képet: félek, h felismernek; egyik képen nagyon szép vagyok, másikon nagyon ronda, nem tudom, hogy melyik tükrözné a valóságot.



2013. ápr. 29. 19:54
1 2
 1/12 kishusi97 válasza:
85%
Figyu szerintem figyeld megmagad merha jo a kedved akkor bisztos szebvagy mint amikor sirsz duzzoksz vagy bánatos vagy érted ?!
2013. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz, sokszor mondták már, hogy mosolyogjak többet, mert az jól áll :)
2013. ápr. 29. 20:02
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

A mosoly mindenkinek jól áll. Igazából mindenki nagyon gyönyörű tud lenni a maga módján. Ezt nem csak azért mondom, mert vigasztalni akarlak, hanem mert így van. Nagyon sok múlik a megjelenésen, a személyiségen, magán a testtartáson is.

Fontos, hogy sose húzd túl előre a válladat, mert attól például én frászt tudok kapni.

Rengeteg lány van, akik gyönyörűek lennének és olyan apróságokkal tudják magukat "megrondítani", mint pl. az, hogy egyszerűen képtelenek megállni normálisan. Húzd ki magad, emeld fel az állad és mosolyogj! Ezek alapelvek, amelyek megadják a magabiztos kisugárzást. Próbálj arra törekedni, hogy ne szegje kedved semmi! Érezd jól magad a bőrödben és ne foglalkozz a csúfolókkal!

13 évesen előfordul, hogy már egy lánynak elkezdenek nőni az arcán a szőrszálak, vagy a kezén. Nagy általánosságban csak a lábakon. Ajánlom, hogy vagy gyantáztasd le a kezedet és az több ideig tart és persze hatásosabb is, vagy borotváld... De én a gyantára szavazok, mert a borotválás erősíti a szőrszálakat és nem is tartós, szinte 2 naponta kell. A gyanta pedig tövestől távolítja el a szőrt és egy idő után ritkul is. A "bajuszodat" is mutasd meg kozmetikusnak. Mondanám, hogy 13 évesen még nem kéne, mert így-úgy ilyen a világ, hova fajulnak a dolgok, de az igazság az, hogy a mai világban ilyen korban már több mindenen is túl vannak a gyerekek, mint egy kis szőrtelenítés az orr alatt. Ez még igencsak belefér. És tényleg ne törődj az olyan idétlenekkel, akik csúfolnak! Csak irigyek rád, mert te szép vagy és minden egyes alkalmat megragadnak arra, hogy a legkisebb hibát is a fejedbe ordítsák és elbizonytalanítsanak. A fiúk meg csak szimplán azért gúnyolódnak, mert idétlen kis gerinctelen, éretlen GYEREKEK! Remélem segítettem, hajrá! :)

2013. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
40%
Romániai fiú vagyok :)En nem ismerlek.Szóval küldj vagy két képet.
2013. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A mosoly mindenkinek jól áll, úgyhogy ez hatalmas közhely.


Ha nem tudom hogy nézel ki, honnan tudnám mennyire vagy szép? ;)

2013. ápr. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem azt a kérem, hogy mondjátok meg, hogy mennyire vagyok szép, hanem azt, hogy honnan tudhatom meg, hogy szép vagyok-e. A környezetemben milyen jelekre figyeljek? Mit nézzek magamon? Hogyan hasonlítsam össze magam másokkal? A barátnőim szavát nem vehetem tárgyilagosnak...a fiúk meg úgyis azt mondják, h gyönyörű vagyok, ha udvarolni akarnak(ez természetes).
2013. ápr. 30. 17:28
 7/12 A kérdező kommentje:

Van egy ötletem...

linkelnétek be nőket, akiknek az ALAKJUK szerintetek 10/10-es? És én megmondom, hogy hol, miben térek el tőle...

Meg arcra is ugyanez

2013. ápr. 30. 17:30
 8/12 anonim ***** válasza:

16:24 vagyok! Kedves Kérdező!

Óriási nagy baromságnak tartom, hogy másokhoz viszonyítod magad! Mindenki magához képest mérje önmagát. Komolyan egy szupermodellhez akarod hasonlítani magad, aki hetente eszik egy citromkarikát, 5 órát edz és kicsi kora óta fotózzák és belenevelték, hogyan legyen szép???

ÖNMAGADHOZ képest kell megnézned a tükörképedet és csak ahhoz képest tudsz fejlődni.

2013. ápr. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy buliba, szórakozóhelyre, nem k.rvás cuccba, nem segg részegen és kiderül, h hány pasi mozdul rád.
2013. ápr. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A 4-es vagyok.Még mindig a kép mellet szavazok :D
2013. ápr. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!