Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan tudhatom, hogy szep...

Honnan tudhatom, hogy szep vagyok?

Figyelt kérdés

van olyan ember, aki szepnek vagy atlagosnak tartj magat, aztan szerintem "remronda", vannak emberek, akik azt hiszik, hogy csunyak, de szerinem atlagosak.


Szoval magunkat eleg nehez iteljuk meg helyes, de akkor , honnan tudhatom, hogy szep vagyok e?!


(nem fogom, vegig kerdezni az ismeroseimet) :)


2012. júl. 13. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Azért a legtöbb embernek van egészséges önkritikája.

Amúgy tegyél fel egy képet és majd a válaszolók megmondják, mert az ismerőseidtől úgysem hallanál objektív véleményt.

2012. júl. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
rakj ki ide egy képet "szép vagyok?" kérdéssel és ha sokan írják, hogy szúrnának akkor az vagy
2012. júl. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

engem ne bokdossenek! :DDDD


Mondjuk a szepseg is relativ, ez is igaz! ;)

2012. júl. 13. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Tegyél fel ide egy képet vagy küldözgesd privátban:)
2012. júl. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
megkérdezel 1000 embert, akit nem ismersz, vagy tud tárgyilagos lenni, és a válaszokat kiátlagolod és abból kijön hogy szép vagy-e:)
2012. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most az érdekel, hogy szép vagy-e, vagy az, hogy mások milyennek látnak? Mert a kettő nem ugyanaz. Az első a te véleményed, a második meg másoké.
2012. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
mások véleménye érdekel :) de nem fogok kirakni az arcom :) ez csak egy "elmélkedős" kérdés
2012. júl. 13. 22:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kép alapján nem lehet megmondani, képeken mindenki máshogy néz ki, mint élőben. És a kisugárzás sem jön át. Ezek mellett nagyon sokat számít (nekem legalábbis), hogy milyen az adott ember testtartása, járása, gesztusai, hangja, mennyit mosolyog, milyen stílusban beszél. Szóval én a szépséget csak komplexitásában tudom megítélni. Nyilván vannak alapvető tényezők, amik szerintem elengedhetetlenek ahhoz, hogy valaki "szép" legyen, ilyen pl. az ápoltság és az intelligencia, a többi elég szubjektív (magas, alacsony, vékony, duci stb.). 20L
2012. júl. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!