Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan h nem...

Miért mondják sokan h nem szép amikor egy lánynak nincs széles csípője, hanem olyan "fiús" az alakja?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb az utóbbi, de sokan lefiúsozzák..
2012. nov. 15. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
De gustibus non est disputandum...
2012. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Mert sokkal szebb ha egy lány nem fiús, gondolom nem kell elmagyaráznom egy hetero férfiembernek hogy miért.
2012. nov. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Mert a széles csípő a nőiesség egyik jele, és a férfiak csípője keskenyebb és ezért mondják rá, hogy fiús.
2012. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Az ösztön azt diktálja, hogy a szélesebb csípőn könnyen kijön a gyerek, és mivel évezredeken kívül ez volt a legelőnyösebb tulajdonság, így a tudatalattink még nem állt rá arra, hogy eltekintsen ettől. (Persze ettől még nézhet ki jól egy keskenyebb csípőjű lány is.)
2012. nov. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Körülbelül ugyanazért, mert -bármilyen szép is "szerintem"- nem látják szépnek, ha egy lánynak szép harcsabajsza és kossuthszakálla van.
2012. nov. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%
nekem a "fiús" tetszik. Te lány vagy? 19/f
2012. nov. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is fiú vagyok és nekem is ez az alak tetszik jobban :)
2012. nov. 15. 18:30
 8/16 anonim ***** válasza:
26%
:) a széles csípő az legtöbbször csak háj:D meg nagy fenék :D
2012. nov. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha most a szélesség hájréteget jelent, akkor egyetértek, annál az is szebb, ha nincs csípője. De ha egy vékony lánynak van széles csípője, az szerintem sokkal izgatóbb, mint a keskeny. Egy ilyen, klasszikus homokóra alkat a legszebb szerintem: [link]
2012. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy férfi a fiús alkatú lányokra bukik, nem árt elgondolkodnia rajta, nincs-e benne lappangó homoerotikus hajlam. Ne bántódj meg, de a modellek sem véletlenül olyan csontsoványak manapság. A legtöbb divatguru homokos.
2012. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!