Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják sokan h nem...

Miért mondják sokan h nem szép amikor egy lánynak nincs széles csípője, hanem olyan "fiús" az alakja?

Figyelt kérdés
Szerintem sokkal szebb az utóbbi, de sokan lefiúsozzák..
2012. nov. 15. 17:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
46%
pf-.- nem vagyok b*zi azért mert a vékonyak tetszenek
2012. nov. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

Mert a nőies alkat vékony deréknál és széles csípőnél kezdődik.

Ez nem háj, hanem csontozat kérdése...

2012. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert a széles csípő- darázsderék kombináció nagyon izgató:-)
2012. dec. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem kell feltétlenül hájasnak lennie egy szélesebb csípőnek. Az én barátnőm pl 173 centi és 52 kiló, tehát elég vékony, a csípője mégis 94-es, mert marhajó masszív medencecsontja van. Egy nőnek kell az, hogy legyen helye a leendő gyerekeknek a hasában és világra is tudja hozni őket. Ezért bukik erre ösztönösen a legtöbb férfi. Na meg mert baromi esztétikus, ahogy a medencecsont fölött úgymond hirtelen "beesik" a derék, főleg ahogy járás közben ring....
2013. szept. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lincseljetek meg nekem a keskeny csípőjű lányok jönnek be ez van.
2013. szept. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úristen! Azok, akiknek a keskeny csípő jön be, ti akkor beindultok a 10-12 évesekre is, ha hátulról látjátok? Azért ez furcsa...
2013. szept. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!