Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép emberek csak jófejek...

A szép emberek csak jófejek lehetnek?

Figyelt kérdés

ugy értem nem létezik olyan, hogy egy szép(nek született) ember egy kiközösitett perfiérikus senki legyen. Mert megnézel egy gimis osztályt, ott mindig a csunya emberek vannak kiközösitve.


És gondold el, szép lánynek születsz és mindenki kedves veled a KÜLSŐD MIATT és még akkor is mindenki kedves veled, ha flegma és beképzelt vagy, és hamar megtanulod, hogy mindegy hogyan viselkedsz, mert az emberek ugyis alkalmazkodni fognak hozzád. Jó külső = jó élet.


Meg aki szép azt magába szippantja a társasági élet, és akarva akaratlanul megtanul bánni az emberekkel, ráadásul neki sokkal könnyebb, mivel a külseje miatt már eleve hatalmas elönnyel indul.


2013. ápr. 10. 19:48
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Én tudom milyen szar ronda testben élni. Egy ritka ronda, alacsony, visszahúzódó, antiszociális srác vagyok. Van két jó barátom, velük laza meg beszédes vagyok, mert tudom, hogy ők sosem ártanának nekem, de a többi emberben csak a rosszat látom, mert sokat gúnyoltak középsuliban, főleg a lányok. Sosem volt barátnőm és úgy látszik nem is lesz.

Persze, ha egy fiú magas meg kigyúrt, akkor minden csaj dugna már vele. Ilyen ez az élet.

2013. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

A párom is ezt gondolta, hogy ő csúnya, nem voltak barátai, és azt hitte, barátnője sem lesz. Aztán lám, csak összejött neki, mert nem ült a seggén, elkeseredve, és minden reménytől mentesen. A jó dolgokért bizony tenni is kell, nem jönnek azok csak úgy maguktól, még a szép embereknek sem.

De végülis fölösleges is itt ilyesmikről beszélnem, épp elég ilyen kérdést tettek fel, és nem voltak hajlandóak elfogadni, ha valaki nem értett egyet velük. Szomorú.

2013. ápr. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
jó, oké, nekem is lettek csajaim, pedig mások mondták rám, hogy nekem sose lesz, mert annyira undok negativ és ronda ember vagyok. Kiküszködtem, hogy legyen nőm, de nagyon sokat erölködtem rajta. De msot a kérdésben a SZÉP emberek a téma...akik tényleg feltünést keltenek mindeihol, mert annyira szépek! És gazdagok esetenként...gazdagok és szépek...
2013. ápr. 11. 00:32
 24/27 anonim ***** válasza:

nem. a szép emberek, nem lehetnek csak jó fejek.


minden ember lehet jó és rossz is. a szép emberek lehetnek nagyon bunkók, undokok és beképzeltek is, ugyanúgy mint a csúnya emberek. értsd meg, ez nem attól függ, hogy szép-e valaki, vagy nem.


valakit nem csak azért közösitenek ki, a te feltételezésed szerint, mert csúnya, (vagy meglehet, hogy nem is az) hanem azért, mert nem barátkozik az osztály menő személyeivel.

2013. ápr. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
de értsd már meg, hogy a szép emberek hamar szembesülnek azzal a ténnyel, hogy ŐKET AKKOR IS SZERETNI FOGJÁK, HA GONOSZAK ÉS BEKÉPZELTEK!
2013. ápr. 11. 15:11
 26/27 anonim ***** válasza:
49%
szerintem everybody fuck!
2013. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem igaz mert youtubon pont egy SZÉPSÉGKIRÀLYNŐ nyilatkozott h nincsenek baràtnői mert irigyek rà és volt egy szép barátnőm is akit kiközösitett az osztály.Sőt még én is ebben a cipőben jàrok h a társadalom kitaszít pedig sokan mondták h gyönyörű vagyok és az is vagyok.Akiket befogadnak vagy mert nagyon jó szövege,humora van,különleges vagy nagyon ízlésesen öltözködik és pénzes.
2016. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!