Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép emberek csak jófejek...

A szép emberek csak jófejek lehetnek?

Figyelt kérdés

ugy értem nem létezik olyan, hogy egy szép(nek született) ember egy kiközösitett perfiérikus senki legyen. Mert megnézel egy gimis osztályt, ott mindig a csunya emberek vannak kiközösitve.


És gondold el, szép lánynek születsz és mindenki kedves veled a KÜLSŐD MIATT és még akkor is mindenki kedves veled, ha flegma és beképzelt vagy, és hamar megtanulod, hogy mindegy hogyan viselkedsz, mert az emberek ugyis alkalmazkodni fognak hozzád. Jó külső = jó élet.


Meg aki szép azt magába szippantja a társasági élet, és akarva akaratlanul megtanul bánni az emberekkel, ráadásul neki sokkal könnyebb, mivel a külseje miatt már eleve hatalmas elönnyel indul.


2013. ápr. 10. 19:48
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
hát eléggé meg tudja határozni, hogy az ne legyen elhanyagolható...oké, lehet magyarázni, hogy igy meg ugy el lehet érni mindent, ha kitartóan dolgozol, de basszus, nem jobb, ha apádék gazdagok, te szépnek születsz, otthon hegyekben áll az iphone meg az ipad, meg mercivel visznek suliba?
2013. ápr. 10. 20:08
 12/27 anonim ***** válasza:
Én mindezekért vagyok közutálatnak kitéve :/
2013. ápr. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
hát azt mondjuk meg is értem, mert pl sztem még egy 100ast se adnál nekem csak ugy ajándékba, pedig a havi zsebpénzed 6 számjegyü összeget nyaldos.
2013. ápr. 10. 20:14
 14/27 anonim ***** válasza:

Képzeld el, hogy nem.. sokan leis huznak.. nemtom mire ez az előítélet, am meg ha érdekel nem vagyunk gazdagok.. csak mindenünk megvan.. ennyi, de én sem tehetek meg mindent ://


És am meg sokkal jobban örülnék ha bírnának :))

2013. ápr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Telejsen normális vagyok külsőleg, arcom se torz, magasság is okés, mégis kiközösített voltam rég. EZ pedig pszicologiai eredetű! Két ok miatt nyomnak ki valakit! Az egyik hogy pszichésen szar, nem úgy viselkedik ,nem úgy gondolkodik mint a többi /nem csapatjátékos, különc/ illetve mert szar a stílusa. Mint külsőleg, mint pedig jellembelileg.

A csapatszellem erős, nem tűri meg az attól eltérő, gyenge "elemeket"

Ha egy értelmiségi beállítódottságő közegbe egy bunkó csöppen, akkor azt fogják kinyomni.

Ha egy bunkó koravén közegbe egy későnérős gyerek keveredik, akkor azt basszák ki.

Ez az élet. Tudni kell vegyülni, alkalmazkodni, különben szar vagy!

Nyomhatod az individualista dumát, de ha nem tudsz beolvadni, akkor mindig egy perioikosz mocsok leszel.

Szép embereknek is ugyanúgy megvan az ellentábora.

Rengetegen gyülölik őket, akik nem olyanok, akik nem érik el azt a minőségi szintet. Azok mind irígyek, kiközősítők velük szemben. Mert ő meg tőlük különbözik.

A lényeg, ha más vagy, akkor nem vagy hozzánk való! Ez nagy igazság az életben. AZ emberek pedig nagyon nagy előszeretettel alkalmazzák ezt a hozzáállást!

Ezért nem mindegy, milyen közegbe kerülsz.

Ne akarj te a celeb partikra bejutni például, ha nem oda való vagy.... stb...

2013. ápr. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Hát, az én osztályomban van egy nagyon bunkó, beképzelt, de nagyon szép lány. Gondolhatod, mindenki körülrajongja. Ez van.
2013. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

15 nagy igazságot írt le..


Én is egy ilyen zárkózott srác vagyok, aki a periférián teng az osztályon belül, de ez főként azért van, mert nagyon nagyon nagyon nem az én társaságom...


Teljesen más értékrendem és stílusom van, mint a legtöbbjüknek, ráadásul agresszív is a nagy részük, meg bunkó, tehát abszolút semmi késztetést nem érzek arra hogy bármelyikhez is közeledjek, engem meg már csak azért is ellenszenvesen néz a nagy többség, amiért a periférián vagyok...


Ez ilyen ördögi kör, ha nem vagy haverja a hangadónak akinek sok haverja van akkor annak a sok haverja sem fog veled haverkodni mert akkor kikerülnének a "centrumból" és azt nem akarják, így hát inkább a saját közösségüket építve +1 közös pontként veled próbálnak kib@szni, hogy valami összetartsa őket..


Falkaszellem, stb.


Egyébként nem tartom magam olyan rondának, kocka sem vagyok, bunkó paraszt sem vagyok, papucs sem vagyok, jellemezni magamat egy értelmes 18 éves srácként tudnám, aki benne van a dolgokban és van humora is, meg "erkölcse" - bár ezt már nem nagyon használják ma, mondjuk úgy, hogy nem szeretek másokkal kib@szni - szóval ennyit erről :)

2013. ápr. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:

Nem az a jó fej, aki nincs kiközösítve... Picit rosszul fogalmaztad meg.

De valóban előny, miért ne lenne az, viszont az is bolond (sajnos sokan) akik hagyják hogy megvezessék őket. Mert amit te írtál elmélet, arra ugyanúgy rájöttek sokan (a szépek közül), tehát "Nem csak szép, okos is" (főleg ha nem dúsgazdag).

Viszont ha ilyen szemszögből nézzük, én nem nevezném azt jó fejnek, aki megvezeti és kihasználja a másikat.

2013. ápr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mindenki szeretni fog, ha olyan vagy, mint ők (főleg ha ez a sekélyes, ostoba embereket jelenti), de én úgy vagyok vele, hogy akkor inkább ne szeressen mindenki. Mindig volt pár ember az életemben, akikkel jóban voltam, még ha ez az osztálynak csak a kis része is volt. Bizonyos mértékben alkalmazkodni kell a emberekhez, mert társadalomban élünk, aminek megvannak a szabályai. De engem nem tenne boldoggá, hogy feladjam a személyiségemet, még az ún. barátokért sem. Inkább legyen kevés barátom, számomra ez az ára annak, hogy saját magam lehetek. Nekem megéri, persze sokan nincsenek ezzel így. Az sem egészséges, ha teljesen aláveted magad a többi ember igényének.
2013. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
a joképü fiukért minden lány odáig van, a szép lányokért meg kb minden EMBER
2013. ápr. 10. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!