Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szép emberek csak jófejek...

A szép emberek csak jófejek lehetnek?

Figyelt kérdés

ugy értem nem létezik olyan, hogy egy szép(nek született) ember egy kiközösitett perfiérikus senki legyen. Mert megnézel egy gimis osztályt, ott mindig a csunya emberek vannak kiközösitve.


És gondold el, szép lánynek születsz és mindenki kedves veled a KÜLSŐD MIATT és még akkor is mindenki kedves veled, ha flegma és beképzelt vagy, és hamar megtanulod, hogy mindegy hogyan viselkedsz, mert az emberek ugyis alkalmazkodni fognak hozzád. Jó külső = jó élet.


Meg aki szép azt magába szippantja a társasági élet, és akarva akaratlanul megtanul bánni az emberekkel, ráadásul neki sokkal könnyebb, mivel a külseje miatt már eleve hatalmas elönnyel indul.


2013. ápr. 10. 19:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Na most akkor mi a kérdés?
2013. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem, én nem vagyok ronda és mégis utál az osztály, és szar az életem ://
2013. ápr. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
igazából csak annyi, hogy a jó külsővel garantált a jó élet is?
2013. ápr. 10. 19:51
 4/27 A kérdező kommentje:
akkor mégse nézel ki annyira jól...:(
2013. ápr. 10. 19:51
 5/27 anonim ***** válasza:
Köszi, ez kedves.. megkérdeztem itt GYK-n is :// !!
2013. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim válasza:
Itt csupa szép és jófej ember van, így a válasz sem lehet más mint hogy IGEN!
2013. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Én állítólag jól nézek ki és jó képű vagyok,de mégis én voltam mindig mindenhol az,aki ki volt közösítve,meg akit megvertek és terrorizáltak.Szóval ennyit az elméletedről.
2013. ápr. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy meglesz a jó élet látszata a külvilág felé, de nem feltétlen lesz attól jó élete, mert szép. Igen, a szépség előnyhöz juttatja, de neki is tennie kell érte. Sok olyan ember van, aki kívülről boldognak tűnik, de senki sem tudja a problémáit, amik esetlegesen megkeserítik.
2013. ápr. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

vannak ezek az igazi maszkulin srácok, akik magasak, erös testalkatuak alapból, joképüek, stbstb...14 évesen már 20 éves barátnöjük van, abból is kettő...na ők SOSEM lesznek kiközösitve...



ja és a szép lányok sem...pl az ilyen palvin barbara kategoriás lányról el birod képzelni, hogy hozzá se szólnak?

2013. ápr. 10. 20:00
 10/27 anonim ***** válasza:
60%
Akkor higgy, amit akarsz. Ha azt hiszed, hogy csak a szépség (amit a természettől kapott) határozza meg egy ember életminőségét, hajrá.
2013. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!