Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni izzadás ellen?

Mit lehet tenni izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Már évek óta küzdök az erős izzadás ellen.Sajnos nem tudok felvenni egy felsőt anélkül hogy ne látszódjon rajta az izzadságfolt, ami később persze nyomot is hagy úgyhogy gyakran egy felsőmet már egy használat után ki kell mosni. És már nagyon zavar ez hiszen rengeteg jó felsőt fel tudnék venni de nem tehetem sőt inkább még egy pulcsit felveszek hogy ne lássák mások azt hogy mennyire izzadok. De nem akarom az egész életemet így leélni.Úgyhogy ha van vmi jó tippetek akkor kérlek segítsetek!Előre is köszönöm.
2007. szept. 10. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Nem akarom az ördögöt a falra festeni, de szerintem nézesd meg a pajzsmirigyedet, legalább csináltass egy vérvételt. Ha rendben van a pajzsmirigyed, akkor gyógyszertárban kérj rá ecsetelőt. A neve: Solutio Antisudorica, elég olcsó, 200-300 ft körül van, ez használni fog! De csak tünetileg. Ha betegség miatt van, akkor azt kellene kideríteni és kezelni. Ja, pszihés oka is lehet. Akkor nyugalom, jóga, meditáció, esetleg nyugtató...
2007. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
92%

Szia!

Az antisudorica tényleg nagyon jó. Én is hasonló problémával küzdöttem,de ma már elég a dezodor. kb. egy üvegnyit használtam el, és azóta nincs semmi különösebb egy kis minimális izzadságnál, mert ugye azért izzadni kell. Minden este kend be, egy hétig, utána elég 2-3 naponta bekenni, mert erős szárító hatása miatt kisebesedhet a bőröd. Jó kísérletezést. Remélem segítettünk.

2007. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!