Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Izzadás ellen mit lehet tenni?

Izzadás ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Sajnos elég izzadós vagyok, és ráadásul a mellkasom, és a hátam is dús szőrzetű (finoman szólva :). Szex közben nagyon zavar, a párom ugyan elfogadta, de nehezen nyílok meg az egyéjszakás kapcsolatokban (nyitott kapcsolatan élünk). Főleg lányok-asszonyok válászát várom, van akinél nem probléma ez?
2009. okt. 13. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Húúú igen. Van erre valami gyógyszertári készítmény is, nem tudom mi a neve, egy ismerősöm használja néha amikor nagyon stresszes bekeni vele magát. Ha elmész az orvosodhoz biztosan tud ajánlani valamit lehet pont ezt.
2009. okt. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
90%
Megkérdeznéd mi ez a készítmény? Engem is nagyon érdekelne, plíz!
2009. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amire gondoltok az a Solutio antisudorica. Patikában lehet kapni, ott el is mondják, hogy hogyan kell használni.
2009. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

ésha leszednéd a szőrt a hátadról?

sok nőt taszít a túlsok szőr.

2009. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
38%
FÜRÖDJ LE!!!!!
2009. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Nemhogy örülnél hogy elfogad a párod szőrösen-izzadósan, még egyéjszakás kalandokra van igényed... pffff!!!!


Na mindegy, válaszolok: solutio antisudorica vagy Exodor (mind2 gyógyszertárban kapható,700 Ft körül, ecsetelős formában) vagy Vichy (ez kb. 3000 Ft, szintén csak gyógyszertárban kapható, golyós dezodor formában)

és a szőrtelenítést is javaslom, mert a szőr felerősíti a szagokat

2009. okt. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
25%
szappanos víz= csoda!!!!!!!
2009. okt. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!