Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon csúnya vagyok?

Tényleg nagyon csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim állandóan cseszegetnek, hogy milyen csúnya vagyok. Még nem volt barátom úgyhogy tényleg elhiszem hogy ocsmány vagyok. Szerintem nagyon hasonlít az arcformám Sarah J.-re.

Minkéne változtatnom? Ha kell kép akkor csak priviben írjatok és írjátok oda, hogy hol laktok.


2013. jan. 23. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem volt pasid, nem jelenti azt, hogy csúnya vagy. Az élet nem így működik.
2013. jan. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Általánosban engem is sokszor cseszegettek, hogy ronda vagyok, nézzek már tükörbe, büdös vagyok stb... (nem voltam az) Semmi önbizalmam nem volt, de gimnáziumban minden egy kicsit más lett. Minden bizonnyal szebb is lettem, de az emberek is sokkal normálisabbak voltak. Ha még nem volt barátod nem jelent semmit, én például egy ideig nem is szeretnék. Nem érzem magam érettnek hozzá. Igazából erre akkor jöttem rá, amikor elkezdtek rám tapadni a fiúk.

Hozzáteszem, mindenki szép, és mindenkiből ki lehet hozni valamit! Küldj képet, hátha segíthetek. :)

2013. jan. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bocsi utolsó vagyok, Sopron. :)
2013. jan. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bp., ha gondolod, nekem is küldhetsz.
2013. jan. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bp. Én is kérek szépen képet! :)
2013. jan. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
küldhetsz képet, Debrecen.19/L
2013. jan. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!