Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tetoválást csináltatnát...

Milyen tetoválást csináltatnátok egy abortusz emlékére?

Figyelt kérdés
Kicsire gondoltam
2013. jan. 22. 19:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%

És neked eszedbe sem jutott megkérdezni másik orvost?

Azért ez kicsit komolyabb dolog annál, minthogy egy orvos szavára adj.

Mielőtt műtétre rohansz, inkább kérdezz meg egy genetikust, vagy legalább egy másik szakorvost.

Egy rakás antibiotikumot lehet szedni a terhesség alatt is.

Elmondod, hogy melyik gyógyszerről van szó?

2013. jan. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Rád se legyen 11-es kíváncsi senki majd, ha csökkenő gyerekszám miatt teljesen össze omlik a magyar nyugdíj rendszer.


A tetovál meg = test graffitizés, + no comment...

2013. jan. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

COTRIPHARM 400 mg/80 mg tabletta

a gyógyszerem

2013. jan. 22. 20:13
 14/22 anonim ***** válasza:

Gyógyszertan könyv szerint "terheseknek - anaemiára való hajlamuk miatt - a trimethoprim (a gyógyszered hatóanyaga) nem ajánlott"

Nekem ebből nem az jön le, hogy teratogén.

Ha egyébként szeretnéd a gyermeket, akkor továbbra is azt mondom, hogy genetikust kellene felkeresned.


Ezzel most nem lebeszélni akartalak, a te döntésed, csak a kérdésből az jön le, hogy szeretnéd a babát.

2013. jan. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha nem szedtél mellette folsavat (márpedig gondolom nem, ha nem is volt tervezve a gyerek), akkor annyira nem király.

Hanyadik hétben vagy?

2013. jan. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Két külön városba két nőgyógyászhoz mentem el..mindkettő hasonlóképp mondta hogy nem szerencsés megtartani a magzatot amig ilyen pici (7 hetes) addig ez a helyesebb út persze az én döntésem. Nagyon rossz érzés....:'(
2013. jan. 22. 20:24
 17/22 anonim ***** válasza:
pedig bizony lehet véletlenül teherbe esni, hiába vigyázol, de addig még nem tapasztalod, úgyse fogod elismerni.. ennyit erről..
2013. jan. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Lehet bizony:( De bárcsak ne szedtem volna azt a gyógyszert éppen akkor :(
2013. jan. 22. 20:27
 19/22 anonim ***** válasza:
30%
Hát a te döntésed. De mondom, ez genetikus szakterülete.
2013. jan. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
87%

Édes istenem mennyi okos ember van itt, a genetikus a GENETIKAI rendellenességekkel foglalkozik, amik örökletesek, és nem egy gyógyszer okozta estleges elváltozással.....

Hagyjátok már a kérdeződ, így is egy nagyon nehéz döntést kellet meghoznia, és 2 orvosból 2 nyilván tök hülye. De biztos az itt okoskodónak minimum van egy orvosi vagy egy genetikai végzettsége.


Kedves kérdező, egyrészt kitartást. Másrészt pedig szerintem is egy kis angyal vagy egy madár lenne a legszebb, esetleg a virágos ötlet sem rossz, de ha bemész egy tetováló szalonba ott is biztos hogy lesz ötletük erre.

2013. jan. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!