Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy reagálna ha...

Szerintetek, hogy reagálna ha megtenném? ( többi lenn)

Figyelt kérdés
Légyszives olvassátok el ha válaszoltok köszönöm. Szerintetek mit reagálna anyám ha kitágítanám a fülem kivan szúrva és úgy bezséltük meg hogy még várnom kell igazából attól félek csak kicsit engedne meg de én ezt komolyan gondolom kb 20 30 mm ereset szeretnék nem azért mert divat vagy nem divat nekem ugy tetszene.Szeretem anyám minden esetben akár veszekszünk akár nem. Ki tudnám tágítani titokba de pár napmulva ugyis meglátna egy 2 centis lyukat a fülemben szerintetek mit reagálna ha megtenném? 14 és fél éves vagyok és fiu végiggondolva a jövőmet nem bánnám meg szerintetek mittenne anyám?

2013. jan. 17. 21:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Segíteni egy szóval sem mondtam hogy mégis elkezdem inkább várok vele
2013. jan. 19. 00:07
 12/13 anonim ***** válasza:
pár nap alatt 2 centi? te normális vagy? hidd el ha ezt megcsinálod pár nap alatt 2 centire utána már nem lesz mit tágítanod mert füled szétszakad vagy úgy begyullad hogy még a nyakadra is rámegy aztán az már nem kellemes dolog ;) ne érts félre nem ellenzem a fültágítót sőt nekem is van de szerintem is várj még vele ha muterod azt mondja megengedi de csak később...meg még azért is várj hogy olvasgass kicsit utána aztán majd rájössz hogy nem szabad ennyit tágítani egyszerre..na meg ha anyád meg látna szétszakadt fülcimpával vagy olyan bedagadt fejjel? szerintem csak magát hibáztatná hogy megengedte..nem szabad annyit tágítani egyszerre hidd el ezzel nem akarunk neked rosszat... :) 16\f
2013. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 roland112 válasza:
én 13 vagyok én csak 10 mm re tágitom :)ott csak 1 pont fog látszodni :D
2014. márc. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!