Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek hogy reagálna?

Szerintetek hogy reagálna?

Figyelt kérdés
3 hete átfestettem a hajamat kicsit barnás vörösesre.Viszont már eléggé lenőtt és igazság szerint szeretném visszakapni az eredeti hajszínem ami szőkésbarna.Vagyis ha nem teljesen azt de hozzá hasonlót.A barátnőm mondta hogy ő oxival szőkítette a haját de úgy hogy csak simán oxi semmi festék.szerintetek ha én kipróbálnám hogyhatna? előre is köszönöm
2012. aug. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem ülj le vele,mikor lehiggadt és beszéljétek meg a dolgot.Biztos nem fog idegesen reagálni,ha te is nyugodt vagy...
2012. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
oxi magában semmit sem fog csinálni szőkítő por kell hozzá, DE a vörös nem fog kijönni. azt senki nem tudja eltüntetni majd lenő addig fessed barnára fokozatosan világosabbra, de annak is lesz vöröses árnyalata. szőkítéssel ne próbálkozz mert narancssárgánál nem lesz világosabb. Ja és tönkre is menne teljesen a hajad tőle.
2012. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban narancssárga lesz, a szín rossz értelmében és emelett tönkre is vágja a hajad teljesen :(
2012. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!