Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy reagálna ha...

Szerintetek, hogy reagálna ha megtenném? ( többi lenn)

Figyelt kérdés
Légyszives olvassátok el ha válaszoltok köszönöm. Szerintetek mit reagálna anyám ha kitágítanám a fülem kivan szúrva és úgy bezséltük meg hogy még várnom kell igazából attól félek csak kicsit engedne meg de én ezt komolyan gondolom kb 20 30 mm ereset szeretnék nem azért mert divat vagy nem divat nekem ugy tetszene.Szeretem anyám minden esetben akár veszekszünk akár nem. Ki tudnám tágítani titokba de pár napmulva ugyis meglátna egy 2 centis lyukat a fülemben szerintetek mit reagálna ha megtenném? 14 és fél éves vagyok és fiu végiggondolva a jövőmet nem bánnám meg szerintetek mittenne anyám?

2013. jan. 17. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
passz... a te muterod.
2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondold végig a jövõd fél év után is! Ha akkor is akarod akkor hajrá! Mondjuk azért szerintem pár nap alatt nem lesz két centi. :D Igaz nem értek hozzá.
2013. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

Mert egy 14 éves fiú aztán kur.vára tudja, hogy mi lesz vele a jövőben... Nos, szerintem miután kitágítod már sokat nem tud ellene tenni, viszont gondolj csak bele, hogy mi lesz veled miután megunod, vagy valami baleset ér, elfertőződik, kiszakad vagy bármi. 20-30 mm-es már nehezebben nő be, vagy talán már össze is kell varrni, ha ki szeretnéd venni. Tudom, most úgy gondolod hogy nem fogod, de hidd csak el, nekem is volt, és kivettem, mert egy idő után meguntam.

Az meg a másik, hogy ilyen korban azért sem szabad, mert ez az a korszak, amikor dönteni kell hogy mit szeretnél tanulni, és a legtöbb munkahelyre pont az ilyenek miatt nem veszik fel az embert, mert ez a külső a felelőtlenségre és igénytelenségre utal, és már a fényképed alapján visszadobnak. Ez a legtöbb normális, viszonylag jól fizető munkahelyen így van. Az meg a másik, hogy a csajok sem szeretik az ilyet, legalábbis a legtöbbjük nem.

2013. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele hogy megeshet hogy később nem tetszenne és hogy lehet varrni kell igazából tüskével egy hétvége alatt megvan 2 centi . Lehet hogy nem mindenkinek tetszik de a belső fontosabb meg lehet hogy nem is eggyezik az ízlésem azzal akkor . A középiskolával is tisztában avygok meg minden ilyesmivel szerintetek mit reagálna?
2013. jan. 17. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha úgy beszéltétek meg, hogy még várnod kell, akkor csalódna. Mert ezek szerinte megengedte, csak nem most, örülj hogy egyáltalán megengedte. Ezek után biztos nem lesz ilyen engedékeny. Várj még vele.

Egyetértek az előttem szólókkal, lehet hogy emiatt nem kapsz munkát, sajnos először a külsőt nézik, és senkit sem érdekel hogy milyen jó leszel a munkádban, megakadnak a fülednél.

2013. jan. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ez elég szomorú hogy sok ember nem tudja elfogadni hogy nemmindenkinek egyforma az ízlése és attól nem elbeteg ez nem csak arra vonatkozik aki fültágítós mindenki különböző csak nemmindenki meri vállalni.
2013. jan. 17. 22:09
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ha te kitagitod egy hetvege alatt a füled 2 centisre, szakadas es vagas nelkül akkor en esküszöm neked, hogy a labnyomodat is vegig csokolom egy even keresztül minden utvonalon ahol jarsz!

1-2 mm 2 nap alatt oke, de hagyni kell begyogyulni a füledet vagy elszakad szepen, jobb esetben csak begyullad. A gyogyulasi idö 2-4 het, ha nem akarsz gondot, addig nem piszkalod es hagyod gyogyulni vagy neked is szep rojtos lesz a füled, mert nem gyogyult meg mielött nekialltal megint. Plusz verezni is fog, szaradt ver+nyilt seb+müanyag tüske... Sima ut egy gyönyörü bör fertözeshez, aminek a gyogyulasi ideje meg tovabb tart, mint a tagitonak, ergo jobban jarsz ha varsz.

Masreszt 14 evesen nem tudod, meg hogy mit hoz a jövö, ha csak a szüleid mar nem intezik neked a munkat valahol vagy sajat vallalkozasotok nincsen.

Harmadreszt, ha anyukad megengedte, akkor erdemesebb lenne varni, mert nem fog ezek utan megbizni benned... Jönnek majd a folyamatos telefonalasok, hol vagy kerdesek, mit csinaltal, stb. Es a szobad felkutatasa.


Meger ennyi kellemetlenseget neked, hogy fel-1-2 evvel harabb legyen tagitva a füled?


Egy testmodosito ;)

2013. jan. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a fültágítóval, de szerintem 14 évesen még nagyon fiatal vagy hozzá, Bocs, hogy ezt mondom, de még szinte gyerek vagy. 18-20 éves korodban ráérsz még ezen gondolkozni.


24L

2013. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen valóban ráérek baráti köürben volt rá példa hogy 4 miliről tágították 14 re 20 percalatt ugy hogy egymásnak rakták tüskével.
2013. jan. 18. 21:35
 10/13 anonim ***** válasza:
Na ugy latom rajtad se lehet segiteni... Csinald csak a butasagodat, akkor ha szepen, ertelmes ervekkel nem lehet meggyözni... Aztan ne csodalkozz majd a negativ következmenyeken, sem anyukad, sem az elszurt fültagito miatt...
2013. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!