Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen tartásjavító gyakorlato...

Milyen tartásjavító gyakorlatok vannak?

Figyelt kérdés
nem huzom ki magam és nagyon zavar (mindig megfeletkezem erről és már mondtam a családomnak hogy szóljanak rám de soha nem szoktak, csak mindig azt tudják mondani hogy pupós leszel ha nem huzod ki magad), milyen gyakorlatokat csináljak hogy egyenes legyek 14 vagyok
2009. aug. 30. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, a vállaim mindig előre esnek 16f
2009. aug. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
légyszi írjatok mert fontos lenne!!!!
2009. aug. 30. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem az a legegyszerübb. ha elmentek dokihoz. ő pedig vagy ad egy lapot, amin gyakorlatok vannak, ha nem olyan súlyos vagy pedig elküld gyógytornázni vagy úszni :)
2009. aug. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Gyengék a hátizmaid, meg kell erősíteni őket! Otthon próbálkozz azzal, h könyvet raksz a fejedre és úgy sétálsz! Gyakorlatok vannak neten, keress rá! Eljárhatsz úszni is, hasznos! Ha elmész dokihoz kb ugyanazt fogják adni, mint amit neten találsz! Ha tudok még segíteni írj nyugodtan, akár priviben is! Gyógytestnevelő
2009. aug. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én már raktam a fejemre könyvet de mindig leesett milyen könyv kell hülönben puha vagy kemény edelű mert én puhával próbáltam de köszi a válaszokat
2009. aug. 30. 11:38
 6/8 anonim ***** válasza:
kemény kötésűt tegyél!
2009. aug. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi
2009. aug. 30. 11:52
 8/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok. próbálok itthon erősíteni fekvőtámasz súlyzók, plusz járok úszni is.igaz mellúszás mert hátuszás közben zavar hogy nem látok +sok vénasszony keresztbe-kasul megy és nekikmegyek
2009. aug. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!