Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Júniusban lagziba megyek,...

Júniusban lagziba megyek, számíthatok valakinek a segítségére? :-)

Figyelt kérdés
Sziasztok.:) 16 éves lány vagyok.173 cm 70 73 kg között,de dolgozom rajta,júniusra fogyni akarok/fogok!Barátom nővérének lagzija lesz,de koszorúslányok nem lesznek,bár ezt nem értem,de hát ez van.:) milyen ruhákat tudtok ajánlani nekem?Nappal barnát,vagy krémszinüt gondoltam,nem akarok nagyon csili vili lenni,este pedig fekete.Köszönöm előre is válaszokat! :)
2013. jan. 10. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha nem leszel koszorúslány akkor nem kell kétféle ruha. arra figyelj, hogy ne legyen ilyen nagy abroncsos, és tiszta fehér sem. szerintem tök feketében sem illik- de már az én véleményem. nem szabad túlöltözni a mennyasszonyt mert aki megteszi azt nagyon megszólják
2013. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vendégként bőven elég lesz egy ruha is. A krémszín nagyon jó ötlet.

A szabályok általánosak: ne légy túl kihívó, törekedj az eleganciára, de ez a hétköznapokra is érvényes.

2013. jan. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
rendben,köszönöm válaszokat.:)
2013. jan. 10. 14:26
 4/4 anonim ***** válasza:
simán elég az egy ruha, de sem a krém szinű sem a fekete nem illik esküvőre.
2013. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!