Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit tegyek a pubertás...

Most mit tegyek a pubertás kor pattanásaival?

Figyelt kérdés
Most nagyon pubertás vagyok előjöttek a pattanások.Tudnátok ajánlani valami krémet vagy valamit már a kozmetikus sem tudott segiteni mindig visszajönnek.

2013. jan. 6. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Már épp írtam volna egy-két tanácsot mikor megláttam hogy fiú vagy, ezért csak nem írhatom a rózsás krémemet, a fekete szappanal való arcmosás nekem segíteni szokott, meg hallottam hogy a fogkrém leszárítja.
2013. jan. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor is megcsinálom még johetnek a tanácsok
2013. jan. 6. 19:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiú vagy? :O

Csak én nem láttam ennek semmi jelét?

Amúgy a bátyám velem együtt minden este használ erős tonikot, neki nagyjából segít. De persze van 1-2 pattanása, de az senkit sem zavar. :)

2013. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DM ben Tini-Tonik :DD az nagyon jo. Erős fertőtlenitő tisztitoszer...minden este...es az valamennyire sokat segít..egyébként..kb nem lehet semmit ezenkívűl csinalni mert nincs olyan cucc ami eltüntetné őket ...:( rohadek pattanasok . Vagy hm..Balea -s termekek meg egesz jók. Egy probat meger....aztan neha menj el kozmetikushoz..meg ò tud segiteni megmondja milyen a bőrtipusod es hogy mit erdemes hasznalni :p

15/l

2013. febr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!