Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya vagyok?

Szerintetek is csúnya vagyok?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy unják az efféle kérdéseket, de kíváncsi vagyok.:|

[link]



2012. dec. 30. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ő csúnya [link] te átlagos vagy. De ez a arcmimika elég érdekes xD
2012. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi... Mosoly akart lenni, de utálom a mosolyom, mert van két gödör az arcomon.:'DD
2012. dec. 30. 18:34
 3/12 anonim ***** válasza:
nem, átlagos vagy, de ez a kép nem éppen önbizalomhiányról árulkodik.
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: rendesen megijedtem! :D
2012. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Van önbizalmam, tudom, hogy nem vagyok szép... Arra voltam kíváncsi, csúnya vagyok-e... Szóval van önbizalmam, nem sok, de van...
2012. dec. 30. 18:36
 6/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki h nincs semmi nagyobb szépséghibád! Szép vagy szerintem.Én hozzád képest....(no comment).

Önbizalom hiányos vagyok,remélem ezzel neked segítettem.És komolyan szép vagy! Örülj ennek mert nem mindenkinek adatik meg! ;)

2012. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4. Pedig az a ruha non szexy, na meg az a szép ápolt haj ;)
2012. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Átlagos vagy. Szerintem nincs semmi gond a külsőddel. Ez különben egy előnytelen kép.
2012. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nem csunya vagy hanem butuska ha azt gondolod, hogy nem vagy szep :). Viszont ezt a flanel ing dolgot felejtsd el :). Szep az arcod, szep a szemed es a hajad. Egy noiesebb szerko a tuti kategoriaba dobna :).
2012. dec. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
... kiegeszitenem meg azzal, hogy a godrocskek aranyosak es szexik, ne szegyeld oket! A szemoldokod is szep rajzolatu, nehogy hozzanyulj mert megcsaplak :).
2012. dec. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!