Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya srác vagyok?

Csúnya srác vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


16 éves vagyok, sok barátom van, de barátnőm még sosem volt. Önbizalmam viszont nincs nagyon....


2012. dec. 7. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

itt mindig leoltanak minket lányokat, hogy hazudunk, hogy nem csúnyák a csúnya fiúk, de persze nem járnánk velük...

hát most őszinte leszek: nagyon messze állsz a jóképűtől

de! van nagyon sok csúnya lány is, aki viszont kedves, és társra vágyik.

valahogy össze kéne igazítani az igényeket, és nem olyanra vágyni, aki nem egy kategória velünk (ezt mindkét nemnek mondom), ettől függetlenül még lehet, hogy egy szép lánynak is megtetszel, sose lehet tudni, kinek mi tetszik

szóval ne keseredj el, csak ne várd, hogy a menő, szép lányok közül találsz párt

2012. dec. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
átlagos vagy, de amúgy ebben a korban a legcsúnyább az ember, idővel változni fog ez, amúgy nekem se volt még barátnőm pedig már 20 vagyok
2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hm. Nem vagy csúnya egyáltalán, de hagyj egy kis borostát az arcodon. :) És vágass másik frizurát. :)

15l

2012. dec. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

első csöppet bunkó volt, nekem legalábbis..


"van sok csúnya lány is aki társra vágyik" hát basszus.. komolyan, egyik "barátnőmre" (vagyis inkább ellenségemre aki barátnőnek adta ki magát) emlékeztetsz.. az csinált olyat hogy beszervezett nekem egy hányadék pasival randit, mert én nehezebb voltam mint ő... nagyobb köcsögség nincs is mint azt mondani valakinek, hogy van sok csúnya lány..


egyébként szerintem nem vagy csúnya kérdező.. álom pasi se, de csúnyának semmiképpen sem mondanálak..


18/l

2012. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

4-es, miért kéne hazudni neki?

szerintem csúnya, és ő véleményeket kérdezett. ha azt mondom neki, hogy jól néz ki, akkor mindjárt jön a többi hasonszőrű fiú, és elkezd hisztizni, hogy "de járni nem járnál vele"....hát nem.

ha neked bejön, akkor vigasztald meg nyugodtan, és a többi biztató lány is nyugodtan kérhet tőle egy randit...ja, hogy azt nem? akkor ki a bunkó?

2012. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az átlagos vagy kb. :) Az benned a plussz, hogy van egy kis ázsiai vonásod, és ez különlegessé tesz.
2012. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya, csak egy kicsit bandzsi.
2012. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sem vagy csúnya. esetleg egy kozmetikushoz ellátogathatnál havonta, hogy kicsit szebb legyen a bőröd, de egyébként helyes vagy, ha kicsit kiforrottabb leszel, akkor tuti úgy kell pajszerral lefeszegetni magadról a csajokat, elég népszerű mostanában az ázsiai-beütés. Azért ne legyél türelmetlen sem :) a pasik 30 éves koruk körül vannak a csúcson fizikailag, szóval még ráérsz bőven :)

23/l

2012. dec. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ja és szerintem felesleges ízlésen vitatkozni. van, aki szereti a fehér csokit, van aki nem, van aki él-hal a mazsoláért, van akinek hányingere támad tőle, van akinek tetszik ez a fiú, van akinek nem.
2012. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Most, ezen kép alapján azt gondolnám, egy sutácska kamasz külseje a tiéd, DE simán el tudom képzelni, hogy pár év, és kikupálódsz.


Nem vagy csúnya sztem, viszont 20as éveidre sok férfias vonással fogsz gazagodni. Sztem.

Átlagos kamasz vagy.

2012. dec. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!