Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csúnya srác vagyok?

Csúnya srác vagyok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


16 éves vagyok, sok barátom van, de barátnőm még sosem volt. Önbizalmam viszont nincs nagyon....


2012. dec. 7. 21:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Néhány változtatás szerintem elég sokat dobna rajtad:

pl. jobban állna neked egy vastagabb keretes nagyobb lencséjű szemüveg. Hidd el, egy jó szemüvegválasztás nagyon sokat számít! Én lány vagyok, nemrég kaptam szemüveget, és az újjal teljesen máshogy nézek ki, egy csomó fiúnak bejövök így.

Egy másik frizura is segítene, mert a hajad most olyan semmilyen.

Lehet furának tűnik, de sok fiú használ bőrápolót (konkrétan egyik barátnőmnek az arctonikját úgy kell dugdosni a tesója elől, mert mindig elhasználja neki:) ), nem olyan drágák és sokáig kitartanak. Ha van lánytesód/lánybarátod, kérd meg őket hogy válasszanak neked bőrtípusodnak megfelelőt, de anyukád is tud ebben segíteni. :)

Egyébként, ha most nem vagy még egy nagyizomzatú, kezdj el gyúrni. Van olyan barátnőm, akinek annyira nem fontos az arc helyessége, ha egy srácnak szépen ki van dolgozva a teste.

De van olyan ismerősöm is, aki szintén nem a jóképű, hanem a stílusos, jól öltözött srácokat részesíti előnyben. :)


Szóval no para! :)))

2012. dec. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 supra01 ***** válasza:
Szerintem nem vagy csúnya. Pont az a jó, hogy van benned valami érdekesség. Egy viszont nagyon rossz, az a frizurád. Azt azonnal csináltasd meg valami most divatosra!!!! AZONNAL! És a siker nem marad el!
2012. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

5ös..


nem mondtam hogy hazudj neki, annyit mondtam hogy bunkóság közölni másokkal hogy e4sélye sincs szép lányoknál, van sok csúnya válogasson.. ennyit erről


nem, nem randiznék vele, 2,5 éves kapcsolatban élek, élettársam van, és mindennél és mindenkinél jobban szeretem, magával értetődő hogy nem kérnék a kérdezőtől randit.. -.-

2012. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

NEm vagy csúnya! nagyon aranyos az arcod :D a szemeid is tetszenek:D

jó a szemöldököd vastag (de még mindig jobb mint amikor a fiúk ilyen lányosan vékonyra kiszedik)

2012. dec. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Túlzás azt állítani, hogy kimondottan csúnya lenne. Nekem nem tetszik különösebben, de ennyi, ettől még nem jön rám a hányinger a látványától. Messze nem az a menthetetlen, "képtelenség, hogy bárkinek is bejöjjön valaha" kategória, simán el tudok képzelni mellé egy igényes csajt.
2012. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
új haj + új szemüveg + kozmetikus = sikeeeer! :)
2012. dec. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
szerintem helyes srác vagy, pont az a típus, aki valakinek vagy nagyon bejön, vagy nagyon nem. a hajadon változtatnék,mondjuk egy kicsit állítsd fel, vagy vágass neki fazont, de szerintem pár év múlva kifejezetten jó pasi leszel. nincs veled semmi baj.:)
2012. dec. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

dehogy vagy csúnya!

16 évesen kölyökgólya fejed van, de 18-20 éves korodra baromi jó pasi leszel!

ne borostázz, nem trendi!

tuti, hogy bejössz a csajoknak, csak max nem merik mondani!

a barátnő kérdésre nem kell rágörcsölni, hamarosan jönni fog. :)

24L

2012. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

A kép alapján azt gondolnám, hogy valami kínai/mongol beütésed van. Jól látom? Akkor viszont pláne ne parázz, tudod, mennyi tinilány bukik az ilyen fiúkra? Különben meg kis aranyos, helyes tinifiú vagy.

28N

2012. dec. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!