Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 vagyok és nagyon pöttöm a...

16 vagyok és nagyon pöttöm a cicim, mitől lehet?

Figyelt kérdés

azt h kicsi ne úgy kepzeljétek el hogy legalább 75/A-s, hanem úgy hogy szó szerint nincs. ez úgy különösebben nem érdekel, csak mégis zavar 2 alkalommal: nyáron a strandszezonban, ès vásárláskor.


a strandot gondolom nem kell részletezni xd


vásárláskor anyukám mindig megkérdezi h nem e akarok melltartot hordani, csak azon nem gondolkozik hogy mégis mi a jóeget tennék bele?! kitömni biztos nem fogom hogy örüljön a sok pörvörz ..


már próbáltam hogy hízok, de természetesen minden a hasamra ment :'3..most 173 centi ès (újra) 50 kiló vagyok. na mindegy talán legegyszerűbb ha beletörődök.. vagy nemtom.. szerintetek?

16/l


2012. dec. 30. 10:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bár olyan könnyű lenne cserélni:D.

Kivizsgálás lehet nem árt, ha még nem voltál.

:)

2012. dec. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Boldog Új Évet:).
2012. dec. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj a kis mell, sportoláshoz sokkal kényelmesebb (ha edzel mellizomra, az optikailag még javíthat is rajta) és nem fog lógni harminc éves korodra. Arról nem is beszélve, hogy nagyon sok pasinak (nyilván nem mindenkinek) a kis cicik jönnek be, ne aggódj ezen :)
2012. dec. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

nem aggódok ès ismétlem nem kicsi hanem nincs :PPP de azért aranyosak vagytok :3

tisztában vagyok vele h kényelmesebb, mert hát most minek előre is még annyi súly mint egy suli táska?:D nekem nem kellenek "kannák". fiúk meg főleg nem xd így is átvernek nem még ha bombázó alakom lenne :))

2012. dec. 30. 12:14
 15/20 anonim ***** válasza:

Ekkora van?

[link]

2012. dec. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
nincsen..:/
2012. dec. 30. 12:35
 17/20 anonim ***** válasza:

Tetszik a hozzáállásod. Nem sírsz meg sajnáltatod magad, hanem elfogadod, hogy ez van.

Ha a való életben is így gondolkodsz, semmi hátrányod nem fog ebből származni:)

2012. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszönöm :> a való életben egy teljesen másik problémám van de már az miatt sem sírok többé asszem :3
2012. dec. 30. 13:53
 19/20 anonim ***** válasza:
Én mindig mondom, hogy tök értelmetlen ezen akár gondolkodni is, a mellméret teljesen jelentéktelen. Magas vagy és vékony, ehhez nem is szokott nagy mell társulni, max szúnyogcsípésnyi, így arányos, biztos nincs semmi bajod. Nekem is ekkora, de én alacsony vagyok, normál súllyal, széles csípővel, szóval aránytalan. De nekem sincs semmi betegségem... egyszerűen csak nem nőtt mellem és kész... De nem számít semmit. A pasiknak így is tetszek, a barátom kifejezetten a kis melleket szereti, nem kell kényelmetlen melltartókat hordanom... én ezt pozitívan látom. Nekem strandon sincs gondom, nem én vagyok az egyetlen lapos csaj hogy szégyenkezzek miatta.
2012. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
ennyi :> ha nem teccik nem kell nézni :3
2012. dec. 30. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!