Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 vagyok és nagyon pöttöm a...

16 vagyok és nagyon pöttöm a cicim, mitől lehet?

Figyelt kérdés

azt h kicsi ne úgy kepzeljétek el hogy legalább 75/A-s, hanem úgy hogy szó szerint nincs. ez úgy különösebben nem érdekel, csak mégis zavar 2 alkalommal: nyáron a strandszezonban, ès vásárláskor.


a strandot gondolom nem kell részletezni xd


vásárláskor anyukám mindig megkérdezi h nem e akarok melltartot hordani, csak azon nem gondolkozik hogy mégis mi a jóeget tennék bele?! kitömni biztos nem fogom hogy örüljön a sok pörvörz ..


már próbáltam hogy hízok, de természetesen minden a hasamra ment :'3..most 173 centi ès (újra) 50 kiló vagyok. na mindegy talán legegyszerűbb ha beletörődök.. vagy nemtom.. szerintetek?

16/l


2012. dec. 30. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Totál lapos vagy elől?
2012. dec. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon vékony vagy. Nincs valami emésztési problémád? Havi vérzésed van?
2012. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok hízni nem tudok én még 50 kg sem vagyok.A 160 cm-hez.

És ugyanúgy lapos vagyok,szinte semennyi nincsen. kicsit idősebb vagyok mint te kérdező.

A tiéd még lehet nőni fog még 16vagy, az enyém már nem biztos. Egy valami biztos, hogy bele kell törődnöm. Nem minden fiúnak csak a mell mérete számít.Szerencsére.

Néha én is azon gondolkodtam,hogy mi értelme melltartót hordanom. De sajna muszáj.Én a legkisebbet hordom. 70A-s, azt hiszem.

2012. dec. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

egy pattanáshoz tudnám hasonlítani, de ráveszek egy trikót ès abrakadabra eltűnt :D


már vagy 4 éve..van havibajom :p


nem hiszem hogy baj lenne vele, eszek minden nap rendesen :)) de a húsos ételek egy részét utálom. szalonna, virsli, csülök jöhet bármikor de pl a rántotthúst vagy a párizsit nem szeretem. de ennek nem hiszem hogy sok köze lenne a dologhoz :D

2012. dec. 30. 10:51
 5/20 A kérdező kommentje:
3as te legalább cuki alacsony vagy én meg ilyen nagy oszlop izé xD akarom mondani deszka :P..
2012. dec. 30. 11:00
 6/20 anonim ***** válasza:

Szívesebben lennék magasabb, a tiéd modell alkat az sokkal szebb.

Én is próbáltam hízni de oda nem ment semmi csak a lábamra pár plusz kg. :D

Ha anyudnak is kicsi a melle és női rokonok közül sok a kis mellű, akkor szerintem ez genetika, szóval ezt örökölted. :)

Vagy próbáld ki a legkisebb méretű melltartót. Nagyobbat, kitömőset én sem merek felvenni, mert nem akarom azt a látszatot kelteni,hogy van mellem miközben nincsen. De ez a 70a-s melltartó pont elég.

2012. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Volt már olyan, hogy valakiről 20 éves kora körül derült ki, hogy valamilyen ételallergiája van. Addig csak azt tudták, hogy valami nincs rendben. Én azért elmennék egy kivizsgálásra a helyedben. És átgondolnám, elegendő mennyiségű fehérjét fogyasztok-e.
2012. dec. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert kis cicivel is lehetsz nagyon szép! :) Nagyon boldog új évet kívánok Neked!!! :)
2012. dec. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

csak nekem kicsi :D de elképzelhető h vmelyik ükük rokon ezt küldte xD.. mivel hogy fogszabim is van ès a család többi részén normálisan állnak a fogacskák :)) érdekes..

cseréljünk én leszek 160 te meg 170 èsmindenkire lenézhetsz :0 ès 40es meg néha 41es cipőket hordhatsz :>..

nem tömöm ki ès pont!! ha nincs akkor nincs, ez van :D

2012. dec. 30. 11:18
 10/20 A kérdező kommentje:

a porra vagyok allergiás :/

mondom NINCS, nem kicsi hanem nincs xd ès azon a 2 alkalmon kívül máskor nem zavar :3 letojom nem érdekel, csak hogy anya megnyugodjon h végre vett melltartot ès hordom xP

nekedis ès mindenkinek boldog újévet *-*

2012. dec. 30. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!