Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Epilalom a labam es a szor...

Epilalom a labam es a szor nem eggyforman no vissza, miert? Van ahol eggyaltalan nincs de kb 2 het mulva ott is lesz

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 17:07
 1/6 anonim válasza:
Ne is mond! Nekem ugyanez a gondom. Leszedem a szőrt mikor már sűrű /borotváom egy darabig és utána hagyom megnőni, és utána szedem le géppel/, aztán kicsi fekete pöttyök lesznek a lábaimon, mert ugye kicsit benő a szőr és aztán nem egyformán nől vissza. Én sem tudom mit csináljak vele :(
2009. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erre pedig egyszerű a válasz, az epilátor nem mindenhonnan tépi ki a szőrt gyökerestől, így helyenként csak felületesmunkát végez, az a szőr amit csak levágott hamar visszanő úgy egy hét után esetleg pár nap, a többi amit gyökerestől kitépett kb 2-3 hét múlva nőnek vissza. Illetve közrejátszik az is hogy nem minden szőrtüsző aktív állandóan, ezért vannak szálak amik utóbb nőnek ki.
2009. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a vallasozkat es valamit ellene nem lehetne tenni?
2009. aug. 23. 23:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok.

Amíg epilátort használtam a lábamra nem tudtam sehogyse megoldani, csak akkor volt szép hosszabb ideig ha megvártam hoyg teljesen visszanőjön a szőr.

Az én megoldásom az volt hogy gyantára váltottam. Azt mindenképpen úgy kell elkezdeni hogy előtte borotválod a lábad kb egy hétig hogy biztosan visszanőjön a szőr és utána kezded el. Kevésbbé fájdalmas és szép marad utána a bőröd. najó kivéve ha allergiás vagy rá :) de azért én ajánlom ezt.

2009. aug. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Az első vagyok. Érdekes ez az epillálás, mert mikor a hónajamat kezdtem el szőrteleníteni a géppel, akkor tök jól kiszedte, de mostanában benőnek a szőrök, vagy ki sem szedi rendesen. lehet azért, mert nagyon elvékonyodott :S
2009. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy csak mert letépi :D én is epilálom a hónaljamat de azért mert nem találtam rá jobb szőrtelenítési módot. Szebben leszedi mint a borotva noha így is 3-4 naponta csinálnom kell...gyantázni itthon nem tudom pedig már próbáltam párszor de egyszerűen nem esik kézre a szög, ha kozmetikushoz járnék akkoris meg kéne várnom míg megnő, szőröshónapljjal nyáron pedig nem mászkálok.

Amúgy eleinte mikor használni kezdtem az epilátort én is így néztem az ilyen jelenségekre hogy mégis mért nő vissza egyből a szőr. Aztán vhol olvastam hogy nem minden szálat tép ki van aminek csak a tetjét szakítja le.

Lehet idővel a megoldására is találok vmi cikket a neten :D.

2009. aug. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!