Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Felragsztható műkörmö szeretné...

Felragsztható műkörmö szeretnék felrakni, hogy letudjak, szokni a bőröm tépkedésérő. Ez a műköröm kb. mennyi ideig maradna fenn? És praktikus eggyáltalán, nem törik le egy kisebb koccanástól? Kérlek írd ide a tapasztalataidat!

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Tapasztalat nincs, mert ilyen ocsmány és gagyi dolgot a körmömre nem tennék, de barátnőmnek szépoen bezöldült pár hét alatt a körme. xD

Amúgy kb egy napig marad fenn. Inkább csináltasd meg rendesen, bár ha a bőrt tépkeded, az sem fog segíteni. Egyetlen hatásos dolog az akaraterő.

Esetleg kend be valami marha keserűvel, erőssel, vagy amit utálsz, csak akkor ne dörgöld a szemed véletlen se.

2011. ápr. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mintha magamat olvasnám!:) Én is mindig nyomkodom meg kaparom a bőrömet,és már nagyon elegem van ebből! Szeretnék szép bőrt. Úgyhogy én is rakatok fel műkörmöt,elhatároztam. De én inkább profihoz mennék,nem bízom ezekben az olcsó dolgokban.

23/L

2011. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hm... nem tudom hogy hogyan de azon kaptam magam h. a körömeim kezdenek nőni, és márcsak az egyik nagy ujjam van szétrágva, ezt az egyett kell rendbetennem, és jó vagyok, neked is sok szerncsét!
2011. ápr. 10. 14:13
 4/4 anonim ***** válasza:
köszi! :)
2011. ápr. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!