Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van olyan balzsam ami segít...

Van olyan balzsam ami segít az elégett, eltöredezett hajon? (a vágás sem segített) Mit használjak eggyáltalán? Jó a balzsam rá?

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 08:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, a pakolás hatásosabb. Én mindig is használtam balzsamot, de nagyon törött a hajam. Most is használok, meg pakolást is, és most sokkal jobb. De amiatt is javult, hogy vigyázok a hajamra. Nem vasalom, nem szárítom, sokat hordom összefogva, nem használok olcsó sz@r műanyag hajkeféket, hegyes, éles fésűket, és csak puha hajgumikat teszek bele. 2 havonta 2 centit vágok a végéből. Meg sem látszik szinte, hogy vágtam. Fenék alá ér, úgyhogy ennyi nem feltűnő. És éjszakára mindig felcsavarom kontyba, rá egy vastag gumi, és úgy alszok. Így nem dörzsölődik, és nem tekeredik a nyakamra, hogy megfulladjak tőle. :D

20L

2009. aug. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen=)akkor énis megpróbálom amiket leírtál<3
2009. aug. 18. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!