Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 85C-s mellem van, szerintem...

85C-s mellem van, szerintem csúnya (hegyes, lóg is), lehet, valamilyen tornával változtatni az alakján, vagy legalább azon, hogy ne lógjon ennyire?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen, és borzasztóan utálom. :/

Fiatalon elkezdtem én is hordani melltartót...Mióta fogamzásgátlót szedek, hirtelen megnőtt, és gyűlölöm...

Barátom nyugtat, hogy szép és tetszik neki. De én tudom, hogy csak nem akar megbántani.

És nem is érdekel mások véleménye, ha lesz elég pénzem, meg fogom csináltatni...nem szilikon meg ilyenek, csak formajavítás...

2009. dec. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Nomacs válasza:

Tévhit, hogy a melltartó mellőzésével erősödnének izmok. A mellben kötőszövet és zsírszövet található, izom nem, az csak a mell alatt van. Ha nem hordasz melltartót, akkor a gravitáció miatt nagyobb erő nehezedik a kötőszövetre, ami nem egy rugalmas szövettípus (az izommal ellentétben), így ha egyszer megnyúlt, nem lehet visszaállítani az eredeti alakját. A kommentelő, aki azt állítja, hogy azért szépek a mellei, mert nem hordott melltartót, magában az okban téved, neki azért szépek a mellei, mert valami iszonyatosan jó kötőszövetet örökölt, amik nem nyúlnak meg. Viszont később, a változókorban gyengülnek a kötőszövetek, akkor már érdemes lesz hordani.

Tornával az izmot lehet növelni a mell alatt, ami nagyobbnak tűnhet ezáltal, de a kötőszöveten ez már nem segít. Viszont egészséges életmóddal, sok folyadékkal, gyümölccsel, zöldséggel, helyes melltartó viselésével sok tehetsz azért, hogy ne nyúljanak tovább. Viszont óva intenélek a mellnövelő készítményektől, mert felborítják a hormonháztartást, még azok is, amik hormonmentesek, mert ezekben úgynevezett fitohormon van.

2011. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!