Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 85C-s mellem van, szerintem...

85C-s mellem van, szerintem csúnya (hegyes, lóg is), lehet, valamilyen tornával változtatni az alakján, vagy legalább azon, hogy ne lógjon ennyire?

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 18:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az úszást tudom ajánlani, talán nem fog annyira lógni.
2009. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Úsztam, de attól csak vállasabb lettem...
2009. aug. 20. 18:44
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Nekem is lógnak és nem görcsölök azon, hogy milyen. Ha így tetszem a barátomnak. Próbáltam sok mindent és nekem sem vált be. Javasolták a mellfeszesítő krémeket.
2009. aug. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én nem másnak, hanem magamnak akarok megfelelni, addig amíg magamnak nem tetszek, úgysem fog meghatni, hogy mások mit mondanak.


Nem akarom, hogy kisebb legyen, csak formásabb, kerekebb, kevésbé lógjon, nem ér a derekamig, de nem egy nyuszis magazinból vett cici...és én nem szeretem.

2009. aug. 20. 19:01
 5/12 anonim ***** válasza:

Sem tornával, sem úszással nem tudod megszüntetni a lógást, annál az egyszerű oknál fogva, mert a mellizmok az emlő MÖGÖTT helyezkednek el, hiába erősíted a mellizmaidat, attól az emlőd kötöszővetei nem lesznek feszesebbek...


Egészen fiatal korban lehetne megelőzni a mell kötőszöveteinek megnyúlását (melltartó viselésével).


Szebbé tehetnéd a melleidet, ha olyan mellnövelő- ill. mellfeszesítő krémeket használnál, amitől teltebbé válnának a melleid, és a teltebb mellek nem fognak annyira lógni. :D

(Pl.: Beauty Breast mellnövelő krém, Bioclinica mellnövelő krém)


Fitoösztrogén kapszulák fogyasztásával is teltebbé fognak válni a melleid, pl. nagyon ajánlom a SZÓJAVIT FORTE kapszulát (gyógynövényboltokban, DM-boltokban, Rossmann-boltokban megvásárolható).


Kb. 4-6 hónap után várhatsz látható változást!

2009. aug. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Már 7.koromban hordtam melltartót, mivel már akkor kellett, előtte pedig ilyen kislányoknak való toppot hordtam, mégis ronda, hegyes, lógó melleim vannak. Ezek a krémek, tabletták tényleg használnak?
2009. aug. 20. 19:05
 7/12 A kérdező kommentje:
Megnéztem és a SZÓJAVIT FORTE-t menopauza esetén ajánlják én a 20as éveim elején járok....
2009. aug. 20. 19:08
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
épp ezaz h már olyan hamar melltartót kezdtél hordani. nekemis nagyobb melleim vannak, de nekem anyám kifejezetten tiltotta a melltartót fiatalabb koromban. most meg hálát adok neki érte. 24 vagyok, és mostis csak nyáron hordok melltartót, mert nemszeretem ha hegyesedik a mellem a póló alatt, hidegebb napokon top-ot veszek a pólók alá
2009. aug. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ugyanis, ha melltartót hordasz, éppen így nemtudnak az izmok erős9ödni, hiszen vmi egyfolytában tartja őket
2009. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mármint a melleket, így az izmoknak semmi dolguk.
2009. aug. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!