Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban 18 feletti lányok/nők véleménye érdekel.(Soha nem fotózom magam tükörből én is szánalmasnak tartom,de most így alakult.)Magabiztos gyerek vagyok,de mivel egy ideje nincs senkim,néha meginog ez a marha nagy magabiztosság.Egyébként a tükör slankít egy kicsit,élőben vastagabb vagyok.

[link]



2012. dec. 4. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:

Abszolút megértem,tudom,hogy fontosabb,sosem a testemmel akartam nőket meghódítani,itt sem ez volt a cél,egyszerűen érdekeltek a vélemények,hogy általánosságban mit is gondoltok az ilyesmi fazonról.

Ha az egészség alatt azt érted,hogy figyelek arra,hogy mit eszem és mikor,akkor az nem úgy van,bármit megeszem és bármikor(ha nem sportolnék,biztos,hogy lenne rajtam felesleg)...bár ilyen gyors éttermi kajákat nem eszem,meg cukros üdítőket sem iszom igazán.

Egyébként nem vagyok az a gyúrós fazon,már egyszer leírtam ,de leírom megint,hogy az alkatomat a sportosan izmos jelzővel lehetne illetni...egy kicsit érzékeltetve az arányokat leírom,hogy 177cm-hez vagyok 82-84kg körül,na mindegy lényeg,hogy tudom,hogy a test az másodlagos vagy harmadlagos,egyszerűen csak kiváncsi voltam.

Köszi a pozitív véleményt neked is.

2012. dec. 5. 21:05
 62/71 anonim ***** válasza:
"Lányok mit gondoltok?" Személy szerint nekem nagyon tetszik a felső tested.
2012. dec. 7. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Nincs rossz tested de ennél jobban már nem kéne " nőni". Egy egészséges önbizalom persze nem gond, de a túl sok se jó, nem kell az embernek elszállni.

Ha bírkózol gondolom elálló a füled :)

2012. dec. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 A kérdező kommentje:

Nincs rossz tested de ennél jobban már nem kéne " nőni".

Köszönöm szépen,ne aggódj,nem célom akkorára megnőni,hogy mozogni se bírjak,ez kifejezetten hátrány lenne egy küzdősportnál!

Egy egészséges önbizalom persze nem gond, de a túl sok se jó, nem kell az embernek elszállni.

Itt csak magamat tudom idézni:"Nagyképű még véletlen sem vagyok,sőt általában inkább szerény,de azért hidd el,egy egészséges magabiztosság sosem árt."

Ha bírkózol gondolom elálló a füled :)Itt szintén:

"A füleim nem állnak el,mind a kettő törött,de ez abszolút nem szokott gond lenni,nem gondolnám,hogy ez lehúzza az ember értékeit!"

:)

2012. dec. 10. 21:21
 65/71 anonim ***** válasza:

Nem bántás, de nem az esetem.

Valószínű nem a külsőddel lehet a baj, ha nem találsz senkit, ez csak tipp, mivel nem ismerlek.

2012. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 A kérdező kommentje:
Nem is veszem bántásnak,köszi a kommentet:)
2012. dec. 16. 18:07
 67/71 anonim ***** válasza:

Szerintem jó a felső tested, bár sosem voltam még ilyen kigyúrt sráccal :D


18/L

2012. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 A kérdező kommentje:
Ami késik nem múlik:)
2012. dec. 30. 23:53
 69/71 David82 válasza:
Én ffi vagyok, próbálj meg felmenni egy társkeresőre. Ha van autód, vagy bármi, amivel ki lehet tűnni, akkor fotózd le magad vele. Rajtad nincs tetoválás? Rajtam van, de kevés. :)
2013. jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Ejha! 19 L
2013. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!