Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban 18 feletti lányok/nők véleménye érdekel.(Soha nem fotózom magam tükörből én is szánalmasnak tartom,de most így alakult.)Magabiztos gyerek vagyok,de mivel egy ideje nincs senkim,néha meginog ez a marha nagy magabiztosság.Egyébként a tükör slankít egy kicsit,élőben vastagabb vagyok.

[link]



2012. dec. 4. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
53%
Na most mutattad ki a fogad fehérjét!A kommentemből szerintem elég nyilvánvaló,hogy nő vagyok,de ne zavarjon.Látod,csak meg mutatkozik a reakciódból az inteligencia is,miszerint te is a többi kirakatbábúhoz tartozol.Fáj neked,hogy nem csak ínyedre való választ kapsz,mások véleményét elfogadni és tiszteletben tartani nem tudod.Na pontosan ez a fajta magatartás az,ami megkülönböztet téged egy értelmes férfitól.
2012. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
lapozz egyet vissza bocsánatot kértem!
2012. dec. 5. 00:15
 53/71 A kérdező kommentje:

Igen az intelligencia szintem egyenlő a nullával és igen én is a többi kirakatbábúhoz tartozom,mivel te ismersz engem maximálisan ,ezért nem is kötekedem ,mert neked van igazad:)

Ez a te kommented:"Fáj neked,hogy nem csak ínyedre való választ kapsz,mások véleményét elfogadni és tiszteletben

tartani nem tudod"

Erre itt az enyém válaszként:"Mindenkinek más az ízlése,van akinek bejön van akinek nem,nincs ezzel semmi baj",ez nálam azt jelenti,hogy elfogadom és tiszteletben is tartom,már megint értelmezési problémáitok vannak,ami úgy látom ezen az oldalon népbetegség!

Annyit még hozzáteszek,hogy az emberi tudatlanság az ami zavar,nem az ,ha valakinek az enyémmel nem egyező a véleménye!...Te úgy lehúztad a birkózókat,azzal,hogy azt írtad látványizommal rendelkeznek,tehát mögötte semmi nincs ,hogy rossz volt olvasni és bevallom őszintén kicsit felhúzott,de a hangnemért utólag is elnézésedet kérem!

Illetve te alapból nem jól reflektáltál a kijelentéseimre,te átmentél személyeskedésbe,ami az érvelésnek egy elég buta módja és nem is érsz vele semmit,hacsak nem egy üresfejű,sötét emberrel van dolgod,aki nem tud megfelelően érvelni,ezért megy át támadó hangvételbe!

2012. dec. 5. 00:27
 54/71 anonim ***** válasza:
Azt írod,hogy elfogadod mások véleményét,mégis próbálod másokkal elfogadtatni a te elképzelésed.Írtam,hogy nekem nem jönnek be az ilyen testalkatú pasik,te egyből jöttél a nőies testalkatú pasikkal...Számomra igenis látványizom az,ha a pasi úgy néz ki,mint a Barbie fiú.Ja igen...az általánosítás.Kicsit máshogy értelmezted a kommentemet,mint kellett volna.Én leírtam a személyes megtapasztalásomat,aminek az üzenete nem az lett volna,hogy minden izmos buta,hanem,hogy fontosabb számomra egy értelmes inteligens pasi,mint egy izmos test.
2012. dec. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 A kérdező kommentje:
Úgy látom,nem fogjuk megérteni egymást,elbeszélünk egymás mellett,ezért inkább nem reagálok.Utálom mikor félreismernek,itt meg aztán hiába magyarázok bárkinek is.Miután kiírtam a kérdést,egyből meg is bántam,hogy ideírtam,rám ez nem jellemző,de sok mindenre képes az unalom és a magány,ez volt az első és utolsó kérdésem itt.Azért köszi neked és a többieknek és a véleményt és az építő jellegű kritikákat,további szép estét!
2012. dec. 5. 01:38
 56/71 A kérdező kommentje:
*többieknek is
2012. dec. 5. 01:38
 57/71 anonim ***** válasza:
100%
Neten nem is lehet megismerni valakit,de itt nem is erről szólt a téma.Volt egy kérdésed képpel.Valakinek tetszett,valakinek nem,és pont. Túl lett ragozva azzal,hogy egy férfinek hogy is kéne kinéznie,és magadra vettél egy olyan dolgot,amivel nem éppen rád céloztam,mivel,ahogyan írtad,nem ismerlek.Viszont az,hogy elismerésre vágysz nagyon is helytálló,különben a kérdésed nem került volna fel az oldalra.További szép estét!
2012. dec. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 A kérdező kommentje:

Félreértettük egymást,remélem nincs harag:)

Szép álmokat

2012. dec. 5. 01:59
 59/71 anonim ***** válasza:
Részemről nincs,köszi,neked is szép álmokat! :)
2012. dec. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
Számomra egy pasinak az arca és a személyisége döntő, a test csak másodlagos, valahogy általában nem hoz lázba - most sem. Tök jó dolog, hogy sportolsz, dícséretes, gondolom emiatt az egészségedre is odafigyelsz, ez jó pont a másik nemnél:) Viszont nekem jobban bejön a vékonyabb, szálkás test, mint a nagy izomtömeg.
2012. dec. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!