Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban 18 feletti lányok/nők véleménye érdekel.(Soha nem fotózom magam tükörből én is szánalmasnak tartom,de most így alakult.)Magabiztos gyerek vagyok,de mivel egy ideje nincs senkim,néha meginog ez a marha nagy magabiztosság.Egyébként a tükör slankít egy kicsit,élőben vastagabb vagyok.

[link]



2012. dec. 4. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim válasza:
ez jó ötlet :)))) 22/L
2012. dec. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 A kérdező kommentje:
ugye:)
2012. dec. 4. 20:54
 43/71 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de nekem ez már túl sok.

19/l

2012. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 A kérdező kommentje:
Semmi gond,ízlések és pofonok:)
2012. dec. 4. 21:11
 45/71 anonim ***** válasza:
#9-es vagyok,nálam ez nem pillanatnyi elmezavar,egyszerűen nem szeretek ilyen izmos testhez hozzá bújni.Volt izmos barátom,de hiába volt jó teste,sötét volt,mint az éjjszaka.Én nem attól érzem magam nőnek,hogy van mellettem egy izmos test,hanem attól,hogy van egy olyan férfi mellettem,aki értelmes,hozzá tud szólni mindenhez,persze úgy,hogy van mögötte tudás,humoros,és tudja,hogy kell a nővel tisztességesen bánni.Az ilyen férfiakat részesítem előnyben,és erre a típusra tudok igazán felnézni,de persze egy egészséges férfi legyen erős.
2012. dec. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 A kérdező kommentje:

Az izmos test egyáltalán nem jelenti azt,hogy sötét és üresfejű valaki,nekem egy kicsit úgy jön le ,mintha általánosítanál egy személy alapján azért,mert rossz tapasztalatod volt vele.

Az elmezavar meg nem rád vonatkozott,bár ,ha jobban belegondolok,a vékony nőies csávók csak a kislányoknak jönnek be,egy igazi nőnek igazi férfi kell...egy igazi férfi pedig nézzen ki valahogy,tudja megvédeni a nőt ,ha arról van szó,természetesen legyen mellette megfelelő szellemi partner!

2012. dec. 4. 23:29
 47/71 A kérdező kommentje:
Nekem is volt gyönyörű szép testű barátnőm,aki sötét volt mint az éjszaka,de ettől függetlenül nem általánosítok,mert attól ,hogy valaki nagyon szép még lehet okos is.
2012. dec. 4. 23:31
 48/71 anonim ***** válasza:
56%
Ne attól legyen valaki férfi,hogy tudjon verekedni.Én úgy érzem,hogy te a bicepszeddel szereted kivívni mások elismerését.Ha pedig ekkora figyelmet fordítasz a testedre,akkor nyilván nem az eszedre vagy a legbüszkébb.Nem attól tud valaki verekedni,hogy hány kocka van a hasán,és milyen mellizma van.Jó példa szerintem a thai box...thai boxos pasi mellett nem félnék egy sötét utcában,pedig pl. Tony Jaa sem éppen vastag gyerek,de egy látványizommal ékeskedő birkózóval már nem lenne akkora a biztonságérzetem.A birkózók csak ölelgetik egymást,simán késelhetőek.
2012. dec. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 A kérdező kommentje:

Hú de el vagy tévedve,rossz volt olvasni,azért röviden reagálnék:)

"Ne attól legyen valaki férfi,hogy tudjon verekedni"

Ezt írta bárki is itt?Te valahol látsz ilyen mondatot vagy kérdést,ami erre utal?

Akkor csak úgy érdekességképpen leírom milyen küzdősportokat űztem/üzöm: Majdnem 2 évig thai-boxoltam,MMA-ztam is 3 évig,mellette boxoltam is sokat,hogy még jobbak legyenek az ütéseim,Grapplingeztem is(földharc magyarul) és természetesen a birkózás az alap az évet már nem is írom!

Ha úgy gondolod ,hogy a birkózók csak "látványizommal" rendelkeznek,akkor szeretettel várlak Az Ute vagy a Vasas birkózótermében,ahol megmutathatod mennyire vagy faszagyerek(persze amennyiben férfi vagy).

A súlyom 82- és 84kg körül mozog és szinte csak a nálam nehezebb birkózókkal edzem együtt(86-120-ig),de tudod mit mondok,csak állj oda egy 66 kilós birkózóhoz,legyen a súlyod bármennyi és legyél bármilyen erős,többet leszel a levegőben mint a földön ezt garantálom neked!

Egyébként meg nagy arányban vannak a szórakozóhelyeken birkózók,mint kidobók,kettőt találhatsz,hogy miért!

"A birkózók csak ölelgetik egymást,simán késelhetőek."

http://www.youtube.com/watch?v=IJgiKN_tYNY itt egy videó az ölelgetésről,jó szórakozást!

2012. dec. 5. 00:07
 50/71 A kérdező kommentje:
bocs,közben ahogy olvastam rájöttem,hogy csaj vagy, azt,hogy gyere le birkózni visszaszívom,de ettől függetlenül lemehetsz egy birkózóterembe,ha már ennyire semmibe veszed a birkózókat!
2012. dec. 5. 00:12
1 2 3 4 5 6 7 8



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!