Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Lányok mit gondoltok? (kép lent)

Figyelt kérdés

Elsősorban 18 feletti lányok/nők véleménye érdekel.(Soha nem fotózom magam tükörből én is szánalmasnak tartom,de most így alakult.)Magabiztos gyerek vagyok,de mivel egy ideje nincs senkim,néha meginog ez a marha nagy magabiztosság.Egyébként a tükör slankít egy kicsit,élőben vastagabb vagyok.

[link]



2012. dec. 4. 02:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%

Hm... Még a külsődről is nehéz nyilatkozni, mert nem látszik az arcod. Lehet, hogy nincs gond vele, de mi van, ha nekem pl nem tetszik? Attól még lehetsz jóképű, de előfordulhat, hogy nekem pont nem te vagy az esetem. Szóval nem tudok teljes véleményt alkotni, ami látszik, az jó.

De még egy nagyon fontos, szinte a legfontosabb dolgot elfelejtesz: az, hogy egyedül vagy, nagyrészt nem a külcsínyen múlik, hanem a belbecsen. Hiába a kockahas meg a helyes arc, ha a személyiségeddel baj van. Nem mondom, hogy baj van, mert nem ismerlek (azt hiszem), de miért gondolod, hogy a külsőd miatt vagy egyedül?

2012. dec. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 anonim ***** válasza:

Egy birkózás által elért izomtömeg dícséretesebb mint amit súlyokkal pakolnak fel magukra, szerintem

Említették is TV-ben hogy bírkózástól szinte minden izomcsoport nő, mert saját testtömeggel edzetek


Tehát, abszolút nem sok meg amúgyis az emberek 90%a azt kérdezi majd, hogy gyúrsz?:D Ilyenkor kell elmondani hogy bírkózol, és felnéznek majd rád

2012. dec. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/71 A kérdező kommentje:

hú,hát egy két kommentet érdekes volt olvasni,de menjünk sorba:

8-as:a sport előéletemet elég nehéz lenne leírni pár szóban,így csak annyit írok,hogy amióta járni tudok sportolok és otthon erősítek(fekvőtámasz,húzódzkodás.stb..-saját testsúlyos edzés)

9-es:kifejezetten szeretnek velem ölelkezni,mert mellettem nőnek érezhetik magukat,a legtöbb nőnek fontos ,hogy egy erős férfi karjai közt legyenek,bár tudom,hogy manapság egy kicsit megfordult ez a dolog és a feminin csávókat jobban bírjátok,nem akarok megbántani senkit,de remélem azért ez csak egy pillanatnyi elmezavar:)

11-es:A füleim nem állnak el,mind a kettő törött,de ez abszolút nem szokott gond lenni,nem gondolnám,hogy ez lehúzza az ember értékeit!

12/13:puszi nektek:)

14:bemásolom neked az egyik kommentemet:"Nagyképű még véletlen sem vagyok,sőt általában inkább szerény,de azért hidd el,egy egészséges magabiztosság sosem árt."

Ja és nem vagyok kigyúrt,sportosan izmos,de mivel egész életem a sportról szólt,azt hiszem meg lehet érteni!

15-ös:igazad van,nem haragszom,se a trollokra,se a rosszindulatú emberekre,üzenetben kaptam egy olyat,hogy de ocsmány pofám van,de ez nem engem jellemez!

2012. dec. 4. 13:28
 24/71 A kérdező kommentje:

16/17:tudom,hogy fontosabb az arc,de ha arra lennék kiváncsi,akkor lehet azt tettem volna ki,egyszerűen nem lehet tudni ,hogy az ember mikor botlik ismerősbe egy ilyen oldalon,de ha nagyon kiváncsiak vagytok privátba arcot is küldök,hogy lássátok nincs vele baj.

Kockahas,kb 1-2 hete látszik,előtte volt egy kis hasam is,de pár hónapja belekezdtem otthon a fegyencedzés nevű edzésmódszerbe,amit tudok ajánlani mindenkinek.(hozzáteszem egész életemben a saját testsúllyal való edzést preferáltam)

19-es köszönöm:)

21-es:nem írtam,hogy a külsőm miatt nincs senkim,nem jól értelmeztitek a mondataim.A személyiségemet szeretik,általában mindenki komoly kapcsolatban gondolkozik nálam,nekem meg sajnos nem fér bele az időmbe,illetve mivel anyagilag sem állok a topon,ezért hiába a jó külső,belső,a mai lányoknak fontosabb a pénz(tisztelet a kivételnek)

2012. dec. 4. 13:38
 25/71 A kérdező kommentje:
22-es:köszi a hozzászólást,azt a 90%-ot átjavítanám 99%-ra,plusz még azt is megkérdezik hozzá ,hogy mit szedek,pedig soha nem szedtem semmit,de hát tudod ilyen ez a popszakma
2012. dec. 4. 13:42
 26/71 anonim ***** válasza:

16-os vagyok.

Nagyon "normálisnak", kedvesnek tűnsz a válaszaid alapján, szerintem nem veled van a baj a párkeresés terén, hidd el. :)

Hány éves vagy egyébként?

2012. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
Köszi...22 vagyok
2012. dec. 4. 14:26
 28/71 anonim ***** válasza:

Köszi.

Ezt írtad: "általában mindenki komoly kapcsolatban gondolkozik nálam,nekem meg sajnos nem fér bele az időmbe,illetve mivel anyagilag sem állok a topon,ezért hiába a jó külső,belső,a mai lányoknak fontosabb a pénz(tisztelet a kivételnek)"

Nos, akkor lehet hogy itt a probléma. Kevés az időd. Nem tudsz elég időt szakítani az adott hölgyre. És sajnos, igen, nagyon sok lánynak fontos a pénz, a ruhák, a külsőség... Szerintem ha te is komoly kapcsolatot szeretnél,lehet hogy későbbre kellene időzíteni... Bár nem tudom, mennyi időt vesz el a sport az életedből...

2012. dec. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, de nekem a fej és ami abban van fontosabb, mint egy tökéletes test :)
2012. dec. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
22%

istenem mindenki mennyire álszent...

Az életben akik itt pofáznak hogy nem tetszik nekik ha valaki ki van gyúrva nyálcsorgatva bámulják az ilyen testet.Csak itt jó megjátszani anonim az elérhetetlen nőt :DD

Szerintem kérdező szép tested van.Ez pont a tökéletes kategória szerintem.

Csuklyásod szép :)

18/L

2012. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8



Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!