Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Taszít titeket a pattaná...

Fiúk! Taszít titeket a pattanásos lány? Ha pl kezeli, de mégis vannak neki? én személy szerint nem vagyok az de ez valahogy mindig is érdekelt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 17. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
attól, h valaki pattanásos, még lehet szép.. engem nem taszít...
2009. aug. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Hát attol függ mennyire szembetünő pl volt már olyan ismerősőm aki tetszet annak ellenére hogy volt egy két ragyája
2009. aug. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én kezelem, és kicsit pirosas maradt az arcböröm tőle, de jó minőségű alapozot használok rá, és a barátom, meg inkább azért olt le, hogy megint alapozos vagyok, de hát én szégyenlem előtte :(:$ szóval, van akit nem nagyon érdekel :) de van aki elég kritérikus és a babaarcot keresi :) embere válogatja
2009. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!