Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy pattanásos lány is lehet...

Egy pattanásos lány is lehet szép?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 18:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én az vagyok de nagyon nem tartom magam szépnek :(....
2010. jan. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
91%
én fiú vagyok, szerintem igen, de ha nagyon zavar fordulj bőrgyógyászhoz vagy valami
2010. jan. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
szedjél rá gyógyszert és kész
2010. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
15%
Én durván pattanásos voltam évekig... Nem... Egy nő/lány így nem lehet szép... Sajnos ez van... Bőrgyógyászhoz kell menni, de ez igényesség kérdése...
2010. jan. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

Ahogy egy fiú.

Ha a személyiséged jó, lehetsz vonzó.

Ha nagyon durva viszont a bőröd sajnos elsőre lehet, hogy taszító.

2010. jan. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Aki vonzó, az pattanásokkal együtt is vonzó, de a sok durva, gyulladt pattanás nem túl esztétikus. Lényeg, hogy tegyen ellene az ember, kezelgesse, akkor szerintem senki nem okoz gondot, főleg, hogy a pattanások előbb-utóbb elmúlnak. Szóval szerintem normális emberek esetében ez nem lehet döntő szempont, hogy valakki szép-e vagy sem.
2010. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem nem lehet szép... én is az vagyok, mármint csúnyán pattanásos, de nem vagyok igénytelen, sajnos jó kozmetikust még nem találtam, de bőrgyógyásznál már voltam, aki rám sem nézett adott egy receptem és kizavart. Több hónapig használtam a krémet, de nem javult az arcom. Szedjek rá gyógyszert? Mégis mit? Ugyanis fogamzásgátlót nem fogok szedni.

Nagyon sok krémet, bőrradírt, maszkot kipróbáltam, semmi hatás. És erre ráment az önbizalmam.

24L

2010. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát tessék csúnya lányok! Ríjatok csak hogy csúnya a bőrötök, és még véletlenül se tegyetek ellene semmit, nehogymár ne legyen alapja a kreténségeiteknek. Gratulálok.
2010. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
lehet szép, de ritka. a opattamások általában mindenkin csak rontanak, akármennyire is vonzó belülről.
2010. febr. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

perzsee.Én is az voltam de reggel Clean&Clear deep action-nal mostam arcot este pedig Nivea Beuty-val.És használtam éjszakára hidratálot.Nekem segített:)

De ha anyagi gondok v annak akkor elég ha van szappan és viz.

2010. febr. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!