Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy pattanásos lány is lehet...

Egy pattanásos lány is lehet szép?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne szép? Nekem a mai napig vannak pattanásaim (24 éves lány vagyok), mert zsíros a bőröm, de ettől még nem érzem csúnyának magam. Minden hozzáállás kérdése: ha csúnyának tartod Magad, akkor a külvilág is ennek fog látni, mert ezt sugárzod ki Magadból. Ha nem gyötrődsz emiatt, akkor másokat sem a pattijaid fognak érdekelni :)
2010. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

én ovis koromtól pattanásos vagyok..:S sztem igaza van az előttem lévő írónak. :). járok bőrgyógyászhoz és kozmetikushoz is és naponta reggel és este kenem krémekkel (rázókeverék és korrektor) az arcomat. de semmi. :S :'(. és én sajnos csúnyának tartom magam..:(.


14/L

2010. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
74%

Egy időben én is nagyon pattanásos voltam, és az arcomat alapozóval kentem, hogy eltüntessem, de csak még jobban kiemeltem vele a hibákat. Ezért elhatároztam, hogy nem kenek rá többet, s azóta szellőzik a bőröm rendesen, s már alig van egy-két mitteszerem. A sok kozmetikai szer rásegít a pattanások kialakulására, mert eltömíti a pólusokat.

Jó megoldás pattanások ellen: Meromycin (orvos írja fel, kiváló), Aknesol (gyógyszertárban, vény nélkül), kénszappan (biobolt, 300 Ft, természetes és nekem nagyon jó), sószappan (szintén biobolt, szintén nagyon hatásos és természetes).

2010. máj. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
100%
Életem egyik legszebb emléke amikor egy pattanásos lány jött velem szembe. Én megbámultam milyen pattanásos, Ő meg rámmosolygott. Soha nem fogom elfelejteni a mosolyát, nem is láttam a pattanásait utánna.
2010. júl. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
73%

Engem nagyon sokany gyönyörűnek tartanak, de rajtam is kiszokott jönni 1-2 pattanás, és engem az nagyon zavar.

Szerintem lehet szép egy pattis csajszi, de ha nagyon brutál a helyzet, akkor visszataszító.

2010. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
12%
Nem mert én hányok a pattanásoktól. Am én is pattis vok xD
2010. okt. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Sok kedves válaszoló... De pár pattanás, ami havonta kijön, az nem a durva kategória... Én úgy voltam pattanásos, hogy már fájt az arcom, és csak az egyik arcomon volt 10 egyszerre... Ez már fájdalmas, kellemetlen, és nagyon is durva... Elmentem bőrgyógyászhoz, kaptam a bőrömre krémeket és gyógyszert, és azóta nekem is max pár darab van mensi előtt... De ezért tenni kell... Ha sz*r a közeli bőrgyógyász nem otthon kell sírdogálni hogy nem segített semmit, hanem keresni egy másikat... Ez sok pénzbe, és időbe kerül, ezt én tudom... de megéri, mert én azóta élek igazán....Előtte csak fájt az arcom, és szégyelltem..
2010. okt. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
Én 12 éves lány vagyok 2 éve vannak pattanásaim..de nem tartom magam csúnyának...csak rontanák magamon..nem flegmázok stb. de egy pattis csaj is lehet szép! de ha nagyon dúrva vörös az arca valakinek azonnal bőrgyógyász...ha jól tudom én gyógyszert fogok szedni mert alig-alig használ vmien krém:)
2010. okt. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!