Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk ti mit szóltok ahhoz, ha...

Fiúk ti mit szóltok ahhoz, ha 1 lány felvesz 1 topot és a háta pattanásos?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Legfeljebb nem a hátát stírölöm.
2010. aug. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mit kéne szólni? Te olyan tökéletes vagy??
2010. aug. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát nekem legalább nem pattanásos, de az egyik ismerősömnek nagyon. És képes még olyan toppot is felvenni amiből az egész háta kivan:XD
2010. aug. 15. 09:37
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem az alapján fogok egy csajt megítélni, hogy vannak-e pattanásai a hátán.
2010. aug. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha meleg van, szerintem senki nem foglalkozik vele, hogy mit vesz fel a másik.

És ha az arca lenne pattanásos, akkor takarja le??

Lány vagy? Hány éves?

Gondolom még nem szültél. A nők nagy része vagy a terhesség v. a szoptatás alatt tele lesz pattanással a hormonok miatt, de attól még nem szólják meg őket, mert ez egy természetes folyamat, ugyanúgy mint tini korban. Majd elmúlik neki, a napfény szárít. Ne nézd a hátát, és ennyi.

2010. aug. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
szolizni kell és akkor nem látszódik annyira
2010. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem várom el, hogy 30+ fokban zártabb felsőt vegyen fel, csak mert pattanásos a háta-és kben sem tudjuk, hogy mennyit foglalkozik a pattanásaival... lehet, hogy próbálkozott már mindennel, de nem sikerült (nekem volt ilyen volt o.társam, még bőrgyógyászhoz is elment, de az ott felírt kence sem segített rajta...).
2010. aug. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a barátnőm anyja kozmetikus és mégis pattanásos a barátnőm háta. Kezdetben zavart de most már megbarátkoztam vele. Én így is szeretem.
2010. aug. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem is volt pattanásos a hátam 1-2 éve, most vagyok 17. engem zavart, mert ez annak a jele is lehet, hogy nem tisztálkodsz eleget. elmentem kozmetikushoz, kibírtam, hogy kinyomkodja meg minden. most már egy sincs, de szerintem ha valakinek pattanásos a háta igazán felvehet egy pólót hátul kivágott atléta helyett pl...nem túl gusztusos ha eléd áll egy csaj a buszon és nézheted a gennyes pattanásokat a hátán
2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen a hátam, igaz nem gennyes, de elég heges is már és sosem merek felvenni kivágott pólót, de lehet h nem kéne vele foglalkoznom
2010. aug. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!