Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vett valaki "házalók"tól...

Vett valaki "házalók"tól parfümöt mostanában? Gentle woman, ill. men márkájút.

Figyelt kérdés
Nyugta alapján Rhino Taurus cég emberei csengettek és 3 parfümöt adtak 10.000ért. Szerintetek van benne valami átverés? Akár a parfüm minősége, akár valami más? Nem szoktam így vásárolni, nem szeretek az előtérbe se engedni senkit, de édesanyám belezúgott az egyik illatba és megvettem neki :S

2012. nov. 22. 15:51
1 2 3
 21/28 nagypedro válasza:
tegnap nálunk jártak Ürömön. este felé becsöngettek, kimentem a kapuba, és ugyanez a duma, megnyerő srác és lány, diákok meg minden, francia nevezetsség, stb., kezembe nyom ajándékba egyet. aztán kiderül hogy 20 helyett csak 12 ezer, viszont mivel ilyen szimpatikus vagyok kettő másikat ad ajándékba. nekem pont kellett parfüm mert elfogyott a napokban az enyém, és bár ismeretlen márka de a marketing szövegnek bedőlvén kifizettem a 12 t. Bent a házban gyorsan fújtam belőle, azonnal éreztem hogy egy testpermettel egyenértékű illat, motorra ültem és elindultam a környékre megkeresni őket. Meg is találtam, mondtam ide a pénzt, ezek gyengék. Mondák hogy sajnálják, rendbe visszadják, de nem adhatja ő a KP-t vissza, hanem írjak ímélt a főnökének ( Rhino Promotion Kft ) és majd ő visszautalja. Ekkor adott egy nyugtát is. Megnyugodtam, hogy nyugtával már tudok majd reklamálni. Hazamegyek nézem a neten, ez egy ócska munkatoborzó cég, se ímélcím se telefon. Megint motorra ültem, de már felszívódtak. fél órán belül kétszer csaptak be. A pénz is fáj, de legjobban hogy engem, aki minden ilyesmit elhajtok azonnal gorombán, engem kétszer is becsapnak. Alig tudtam aludni emiatt. szóval, ezek gazemberek, ha meglátok mégegy ilyet, lefújom gázsprayvel az tuti.
2014. nov. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Nálam várpalotán, ugyan ezzel a szöveggel, hogy francia márka, heteken belül kerül a magyar piacra,csupán 20.000 Ft-ért. Egyetemistáknak adták ki magukat, egy nő, meg egy férfi. Ugyan az a kvíz játék, pergő beszéd, hogy érteni se lehessen, de én rá szóltam a férfire, hogy lassabban beszéljen, mert nem értem. Ekkor a nő vette át a szót, mire a mondat végére ért, már ott álltam az ajtóban 6 parfümmel a kezemben, amit a férfi pakolgatott. Mondtam neki, hogy nincs rá keret, a karácsonyi ajándékokat már megvettem,(ezzel az ürüggyel pakolgatott) szóval nincs rá szükségem. Végén már csak 3.000-ért kínáltak kettőt, mert szimpatikus vagyok. Visszaadtam a dobozokat, majd közöltem, hogy évek óta Bruno Bananit használok, és nem tettszenek az illatok. (ok:az egyik még el is ment volna, de minek, ha van itthon). Nagyon rafináltan van felépítve ez az egész.
2014. nov. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
ENgem is megtaláltak, és hosszas vívódás után beadtam a derekam, de csak egyet vettem 3000-ért. Azt már csak később vettem észre, hogy a tízezresemből 9000-et adtak vissza :). Egy ezresért meg bőven megérte. De bőrirritációt okoz, így csak ruhára fújom. Az illata kellemes, egy ezresért jó vétel volt.
2014. dec. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
2014. dec. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Sziasztok! tudnak nekem valaki segíteni ezekkel a parfümökkel kapcsolatban?

a két illat közül melyiknek van CITRUSOS illata?


Simply GLamour vagy Simply Frech ?


NAGYON FONTOS LENNE!


[link]

2015. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
A fresh a gyümölcsösebb, a glamour pedig picit édesebb, vaníliás
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Az a baj, hogy tényleg nehéz egy-egy szép nő segítség kérése elöl kitérni, talán parasztság is, de ezekután muszáj lesz!
2015. febr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Ma Újpesten lakásokra mentek "egyetemistaként" kellemes fiatalemberek úgymond "felmérést" csinálni.A módszer ugyanaz mint amit leírtatok. Nagyon profin csinálják. Sajnos biztos, hogy sokakat átvágtak.
2015. máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!