Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Olyan válaszára számítok, aki...

Olyan válaszára számítok, aki régen is meg mostanában is használ DKNY Women parfümöt?

Figyelt kérdés
Nektek is feltűnt, hogy sokkal kevésbé lehet érezni az újabb kiadást? Még pár éve volt nekem ilyenem, alig lehetett lerobbantani magamról, gyönyörűen alakult az illata a nap folyamán. Tavaly év végén kaptam ajándékba egy újabb üveggel és nagyon nagy csalódás volt: felfújtam és alig 1-2 órát tartotta magát, de nagyon gyengén. Néhány óra múlva meg már semmi... Jól megnéztem az üveget, hogy hátha EDT-t kaptam, de EDP van rajta.Régen tényleg egész nap lehetett érezni magamon azt a csodás nárciszos-tulipános-citrusos tisztaságillatot, de most... Más is tapasztalta ezt?
2012. okt. 2. 17:23
 1/5 delusion ***** válasza:

Vagy kamut kaptál, vagy pedig eredetit, utóbbi esetben szimplán arról van szó, hogy reformuláció áldozata lett a parfümöd (nem az első és nem is az utolsó eset sajnos).


Plusz erősen függ a bőrödtől, évszaktól. És az illatkompozíciójára ránézve... mandarin, narancs, barack, paradicsomlevél... ez nem igazán októberre való :D

2012. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azóta már sikerült rájönnöm, hogy a gyártó DKNY változtatott valamit az illaton, aminek a vége az lett, hogy sokkal gyengébb intenzitású lett az új. Amúgy biztos, hogy nem kamu, mert Douglasban vásárolta nekem az illető és én is jelen voltam.

Az pedig, hogy október van, az illat szempontjából nem nagyon érdekel. Nekem ez az illat a "signature" illatom, vagyis tökéletes harmóniában van a bőrömmel meg a személyiségemmel, legyen október, február vagy július közepe. Most kis parfümériákat fogok felkeresni, hátha van nekik még a régiből dugiba.

2012. okt. 26. 14:50
 3/5 delusion ***** válasza:
Nekem nem kell magyarázni, tudom mi az a signature scent.. :) csak arra akartam rávilágítani, hogy eléggé szezonfüggő cucc. Számomra nyilván mindegy.
2012. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 delusion ***** válasza:
Ja igen, visszatérve a reformulációra (arra, hogy a DKNY változtatott valamit a löttyén), szerintem tudok egy oldalt, ahol találhatsz "vintage" Women-t. Csak most nem jut eszembe. De akartam én is rendelni már onnan, ha megtalálnám, majd szólok.
2012. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ok, azt nagyon megköszönném:))


Egyébként úgy jöttem rá, hogy tényleg nem az orrom csal, hogy az iparfüméria honlapján nézegettem a parfümöket és rátaláltam a DKNY-re. Na a lényeg, hogy ami nekem van most, az egy 2011-es kiadás. És a honlapon is csak ez a 2011-es van már csak. Egyébként ugyanaz az illat, csak sokkal gyengébb. A réginek volt egy nagyon szép alakulása, nagyon sokáig lehetett érezni, ez a mostani is hasonló, csak ez az egész folyamat gyorsan lecseng és a végére valami kis habfürdő illat marad. Hiányolom az elejéről azt a markáns, éles, jeges tónust, ami miatt annyira szerettem régen ezt az illatot:(

2012. okt. 26. 23:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!