Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vett valaki "házalók"tól...

Vett valaki "házalók"tól parfümöt mostanában? Gentle woman, ill. men márkájút.

Figyelt kérdés
Nyugta alapján Rhino Taurus cég emberei csengettek és 3 parfümöt adtak 10.000ért. Szerintetek van benne valami átverés? Akár a parfüm minősége, akár valami más? Nem szoktam így vásárolni, nem szeretek az előtérbe se engedni senkit, de édesanyám belezúgott az egyik illatba és megvettem neki :S

2012. nov. 22. 15:51
1 2 3
 11/28 Hagnos válasza:

Ahogy olvasgattam a bejegyzéseket, elgondolkoztam azon, hogy mekkora félelemben élhetünk, ha mindenki, aki vesz valamit, rögtön megijed az ismeretlentől.

Szeretném ezeket az oldalakat a figyelmetekbe ajánlani.:

[link]

[link]

[link] ajanlat/131-gentle-woman-rose

Nekem túl profi ahhoz, hogy hamis legyen.

2013. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

[link]


itt egy bizonyítvány arról, hogy nem káros

2013. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 hatebreeder válasza:
100%

Siófokon egy csaj standnál volt "terméktesztelő", nála 2000 forintra alkudtam le a kínált két parfümöt, valami Intense Pour Black Men és Pink Woman, melyekről azt állította, még nincs is forgalomban, csak közvélemény-kutatáson. Egyébként nagyon többet nem is ér. Nekem is nagyon tetszett az illat egyébként. De dióhéjban, igen, rendesen átvertek. Ha meg vagy elégedve az illatoddal, ne foglalkozz vele.


"Gagyi parfümöt kell árulni. Azt kell hazudni, hogy a Fragrance forgalamzásában. Közben pedig a fragrance: "Illatanyag, mely az amerikai termékek címkéjén Fragrance, míg az európai termékek címkéjén Parfum néven szerepel. Ez alatt a kifejezés alatt természetes vagy mesterséges illatanyagok egy meg nem határozott keverékét kell érteni." És azt mondják, hogy a parfüm nem sokára érkezik MO-ra, Franciaországban már nagy siker. Hasonló parfüm mint a Nina, Kenzo, Hugo Boss stb. Szóval teljes átverés. Köze nincs hozzá. Egy pancsolt értéktelen valami. Azt mondják, hogy egy 12 ezer, a másik kettő ajándék. Én csak próbanapon voltam, onnan tudom ezeket. Egyébként azt sem fizetik ki. Bérházról bérházra kellett járni. Becsengetni mindenhova, diáknak adják elő magukat, az is aki nem az, kiselőadást tartani, hazudni jobbra-balra."

( [link]

2013. júl. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 zsombianyu válasza:

Nálam július elején járt egy csaj,Debreceni egyetemistának mondta magát,tényleg nagyon kedves és szimpatikus volt.

Ő is a fent leírtak alapján dolgozott csak nekem azt mondta,hogy van olyan kerete amit ha valakinek születés napja van akkor odaadhat egy parfümöt háromezerért.

Én is bedőltem neki és megvettem még nem kezdtem el használni de remélem tartós lesz.

Egyébként az illata nagyon tetszik.

2013. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
MEgvettétek a kb. 500 forintos pafümöt. Gratula! Első ránézésre látható, hogy valami silány szar! Emberek! Nem jártok a douglasban? Egy igazi márkás parfüm kerül tizen, huszon x ezer forintba, akkor egy noname-ért minek dobtok ki egyáltalán 1 forintot is? Engem is betámadt egy elég csinos mély dekoltázsú csajszi az egyik pesti Tescoban, de letudtam szerrelni. Nekem is kezembe nyomott 3-at, hogy vigyem haza, ezzel reklámozom a céget, de mikor mondtam, hogy 10 forintom sincs..hát fotózni kellett volna azt az arcot! :D
2014. márc. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim válasza:

Na, ezek szerint kaposvarra is elertek a parfumos csajok. en tudtam, hogy kamu szar az egesz, de a pink, nagyon hasonlit a kedvenc illatomra, a TM. Alienre, persze ossze se lehet hasonlitani a kettot.

inkabb azt kell eldonteni, hogy megerte e vagy sem. 3000 forint volt, nem erzem magam lehuzva, mert tudtam hogy nem eredeti, jo az illata, csak hamar elillan. de ennel tobbet nem er, hiszen pacsuli. mondjuk, egy Mulleres eredetiert, nem adnek 15000-et.

2014. ápr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
0%

Én egy elég nagy cégnél dolgozom és a főnökömmel kis ügyeskedés után sikerült bevizsgáltatni a terméket. Meglepő módon tényleg parfüm és nincs vizezve. Egyébként 10ezerért vettem meg a 3 db-ot. Nem sajnáltam érte. Kellemes illatúak és nekem kitart fél napot. Mondjuk én nem házaló ügynököktől vettem.

Plusz tv reklámja is van a parfümnek. kétlem hogy ez hamis lenne.....

2014. máj. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:

Elárulom nektek, hogy ezek feketén dolgoznak, egy adóellenőr simán megbüntethetné őket, és behülyítik a fiatalokat, mindenfélét hazudoznak, hogy mi is ez a munka és később derül ki, hogy gyakran öltönyben!! a tűző napon egy oldaltáskából árulnak pacsulit, röhej az egész, sajnos az idős és a hiszékeny buta embereket be lehet csapni.

Egy pacsuli ára, amit ők adnak el, 500Ft, ezt belső forrásból tudom, a többi szétoszlik az utcán lévő eladó és azok "főnökei" között.


Szánalmas az egész...

2014. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
A tescoban még mindig kínálják a terméket én 4-et vettem 12 000-ért. Gondoltam karácsonyra jó ajándék lesz. 3-at akartak adni de nem volt nálam készpénz és mondták, hogy most akció van a bankkártyásoknak (ekkor majdnem elröhögtem magamat) így kapok egy 4-et ha elkísér az automatáig és vissza. Elmeséltem több női ismerősömnek és azt mondták 3 ezerért megéri darabja.
2014. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Nekem is 12000frt-ért akarták adni, de annyit sajnáltam és vissza utasítottam. A csaj nagyon letört volt, aztán felajánlotta hogy odaadja 3000ft-ért.


Nekem tetszik az illata és vettem már ennél drágább parfümöt is. Őszintén szólva nem vagyok egy nagy parfüm szakértő, de úgy vagyok a dologgal, hogy mivel manapság mindent hamisítanak a tejtől kezdve, a kenyéren át mindent. Továbbá vannak helyek ahol az italokat is vizezik, tehát én nem vagyok vagy nem lennék meglepődve ha ez is ilyen lenne.


Mi abban az átverés ha valaki megvesz 3000ft-ért egy parfümöt? Még ha nem is eredeti, még ha hamisított is olcsó és jó az illata is.


Amúgy nekem valami újat adhattak el, mert ennek a neve: SIMPLE GENTLE

2014. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!