Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudtok rá vmi módszert...

Nem tudtok rá vmi módszert hogy hogyan kell hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves, nagyon sovány lány vagyok. Nem vaagyok anorexiás meg semmi. Csak egyszerűen rettentő sovány. Viszonylag alacsony. Szeretnék hízni vhogy, de nem megy akkor sem ha egész nap zabálok. És annyira ronda vagyok:( az arcom egyész szép, de nem akarok egoistának tűnni..........szoval az arcommal nincsen bajon, az elmegy, de a vállam, a karom, a lábaim...................... karkötőt sem húzhatok, mert olyan kicsi a csuklóm, h általában nincs rá való, de amúgy se néz ki jól. De főleg nyáron vagyok bajban, főleg strandon. Mindenhol anorexiásnak néznek. Azt hiszik fogyózok. Szoval vki nem tudna segíteni??? Miket egyek h hízzak???
2012. nov. 18. 15:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Jézusúristen, 35 kg?! És 176 cm?? Cseréljünk már, most komolyan...:D olyan jó lenne, ha ehetnék annyit, amennyit akarok, és mégsem ártana meg... *-* inkább lennék csontsovány, csak ehetnék sokat..:3 amúgy továbbra is csak a sportot tudom ajánlani, hátha izmosodsz tőle..
2012. nov. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

köszi minden választ. a szüleim kicsi korukban vékonyak voltak, de most már nem igazán. Szegény, 35 kg az eléggé kevés, én 38 vagyok, de én csak olyan 160 cm, eléggé alacsony. tetris, ha tudnál adni elfogadnám:)

utolsó válaszoló: ne kívánd, nem olyan jó mint ahogyan gondolod...:(

ööööööö, igen, a sport..............kiskoromban rendszeresen sportoltam, évekig, de akkor is feltűnően vékony voltam. a másik dolog h utálok sportolni, de nem vagyok egy egész nap a szobában kockuló valaki. faluban lakok, kertes házban. busszal járok suliba. vannak álataink. szoval mozogni azért szoktam. sportolni azért utálok mert béna vagyok mindenbe (kivéve tollas:)) de tényleg: nem tudok gyorsan futni, nem focizok, kézizek, röpizek jól. És amiben nem vagyok jó, azt utálom. és mivel már régebben sem hatott a sport (kicsinek jó voltam, de úgy látszik maradtam azon a szinten) ezért nemfogok most sem sportolni. Főleg h majd jövőre nekem is mindennapos tesi lesz :( :( .

2012. nov. 22. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!