Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen biztonságos fogfehéríté...

Milyen biztonságos fogfehérítési módszert vagy eljárást tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon félek a fogfehérítéstől, mert sok rosszat hallottam róla, hogy például tönkreteszi az ínyt, vagy érzékennyé válnak a fogak. Szóval, aki tud valamit, az írja le! : ) Tapasztalatokat is várok.

A válaszokat előre is köszönöm!! : )


2011. dec. 29. 13:20
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]

A testvéremnek volt.Sokat használt.Asszem 20 percre kell betenni.Most rendelek majd én is.

Kapsz egy műanyag féleséget, ami illeszkedik a fogadhoz miután meleg vízbe tetted.Abba bele kell nyomni azt az anyagot ami kifehéríti.Nincs túl jó íze, de ki lehet bírni.

Ezen az oldalon lehet rendelni és nem is olyan drága.Szerintem ha veszel, ezt vedd.

2011. dec. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!