Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudtok rá vmi módszert...

Nem tudtok rá vmi módszert hogy hogyan kell hízni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves, nagyon sovány lány vagyok. Nem vaagyok anorexiás meg semmi. Csak egyszerűen rettentő sovány. Viszonylag alacsony. Szeretnék hízni vhogy, de nem megy akkor sem ha egész nap zabálok. És annyira ronda vagyok:( az arcom egyész szép, de nem akarok egoistának tűnni..........szoval az arcommal nincsen bajon, az elmegy, de a vállam, a karom, a lábaim...................... karkötőt sem húzhatok, mert olyan kicsi a csuklóm, h általában nincs rá való, de amúgy se néz ki jól. De főleg nyáron vagyok bajban, főleg strandon. Mindenhol anorexiásnak néznek. Azt hiszik fogyózok. Szoval vki nem tudna segíteni??? Miket egyek h hízzak???
2012. nov. 18. 15:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nahát velem is pont ugyanez van...én is kíváncsi lennék, hogy mit csináljak/mit egyek, mert ha állandóan eszek, attól sem hízok és nagyon sovány vagyok...:/
2012. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sok kaja + sok sport.
2012. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2. válaszíró:

De hiába eszünk sok kaját, nem jön ránk semmi..(legalábbis rám nem)

a sporttal pedig már próbálkoztam, de az se sikerült..:/

2012. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne hízni akarj, inkább izmosodni. Én is hasonló helyzetben voltam régebben, hiába zabáltam akármennyit, nem látszott meg és eléggé frusztrált, hogy túlságosan vékony vagyok. Aztán elkezdtem aktívan mozogni (bringa + saját testsúlyos edzés) és nem eszem igazán többet, a súlyom nőtt és egész jó izmaim is kezdenek lenni :D
2012. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sok kaja azért, hogy legalább súlyt megtartsd + tuti nem néznek anorexiásnak egy nagy adag sültkrumpli kajálása közben... És még persze azért, mert a kaját használja fel a szervezet ahhoz, hogy izmosodj. Lehet nem sportoltál eleget. Meg azt rendszeresen kell, ne várd, hogy 1 hét alatt rádmenjen 2 kg...
2012. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Az állandó étkezés még egyáltalán nem garantálja a hízást. A testépítők is állandóan esznek, csak javarészt fehérjét, valamint hasznos szénhidrátokat.

Szerintem először próbálj meg felszedni mondjuk úgy 5 kilót. Egy sok zsírosat, próbálj meg tényleg addig enni, amíg ki nem pukkadsz, és ne érezz emiatt bűntudatot, vagy hogy ezzel most rosszat csinálsz. Egy kis nasi napközben, este. A sportot csak azután kezdd el, hogy felszedtél egy kis husit.

2012. nov. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 tetris ***** válasza:
Édes Istenem! Most ettem meg négy darab csokis palacsintát. Én úgy szeretnék átadni neked 20-30 kilócskát! Bárcsak lehetne!
2012. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyél sok szénhidrát dús ételt. Többször egyél egy nap, mint szoktál és nagyobb adagokat. Ha úgy érzed, hogy nem megy tovább, akkor még utána ehetsz sütit vagy valami más édességet. A lényeg, hogy magas kalóriatartalmúak legyenek.

Ha tényleg nagyon kórosan sovány vagy és semmi sem segít, akkor nem ártana egy orvost felkeresni.

2012. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hogy mivan? Akkor kezdjen el sportolni, ha kicsit husibb? Velem van a baj, hogy ezt nem értem?! Meg zsíros kajákkal tömnétek egy kislányt? Komolyan, emberek?


Súlyzós edzés+étrend. Az edzéstôl nem leszel nagy izomkolosszus ne félj, mivel a nôkben kevesebb a teszto mint a fiúkban, ergo lassabban fejlôdnek. Nagy Bettina, keress rá. Meglátod mirôl beszélek. Az étrendet most hirtelen nem tudom, de majd utána nézek.

2012. nov. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Velem is ez van:( 13 éves 176 cm, 35(!)kg:((( Nekem semmi nem segített... az orvos szerint ilyen az alkatom... nálad szülők vékonyak?
2012. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!