Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ilyen husin is...

Lehet, hogy ilyen husin is bejövök valakinek? (képpel)

Figyelt kérdés

Jópár éve küzdök a súlyommal, mindig is nagydarab voltam. De az új barátom állandóan azzal bíztat, hogy szép vagyok így, ne aggódjak annyit. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg tetszem így neki, vagy csak udvariskodik?


Itt van két kép nyárról, de most is kb ennyi kiló vagyok:

[link]

[link]


2012. nov. 16. 00:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Ha a barátodnak így is tetszel, az szerencse. Viszont ettől függetlenül érdemes lenne fogynod és sportolni, egészségügyi okokból is.
2012. nov. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok csak nagyobb cickókkal. Pár éve híztam meg, előtte 164 cm-hez 48-50 kg voltam, de mióta husisabb vagyok a párom imád! Azt mondta,hogy így sokkal jobban nézek ki mert asszonyosabb vagyok :) Nagyon jó érzés hogy ilyeneket mond, de bevallom magamnak úgy jobban tetszettem. :S
2012. nov. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én husi lány rajongó vagyok! De te undort váltasz ki belőlem.
2012. dec. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!