Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek azzal, ha valakine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hftree kérdése:

Mit kezdjek azzal, ha valakinek bejövök, de nekem ő nem?

Figyelt kérdés
10.-es vagyok és már legalább egy éve tudom, h bejövök az egyik osztálytársamnak. Igazándiból nagyon kedves, meg jószívű, de enyhén szólva nem az esetem. Mostanáig nem volt ezzel probléma, de lassacskán kezdek olyan helyzetbe kerülni, h már-már menekülnöm kell előle (pl órán mellém ült, én próbáltam ügyet sem vetni rá, amíg legjobb barátnőim a kérdő pillantásaikkal ostoroztak). Valahogy nagyon kitartó szegény, de még nem mondott nekem semmit egyenesen a szemembe, elküldeni a francba meg nem akarom, rossz lenne megbántani... De ezt így nem nagyon bírom tovább...
2011. okt. 9. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Elküldheted a francba kíméletesen is. Már így is egy évig hülyítetted szegényt. Nem értem h miért kell egy fiú érzéseit leszarni csak azért, mert csúnya.
2011. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 life is beautiful ***** válasza:
szólj rá. ilyen egyszerű ,van ilyen
2011. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, tudom, ez az ésszerű, de akkor is... Ilyenkor olyan hülye nyomorék szemét dögnek érzem magam, de közben meg nincs szívem megmondani neki mindent úgy kerek perec. A stílusom sajna az a kritikusan őszinte, aki kimondja, amit gondol...

Ami meg az első választ illeti: bármily meglepő, vannak nekem is ézéseim, amikről pl neki (és szinte mindeki másnak itt Pesten) halvány lila gőze sincs (mert amúgy koleszos vagyok)

mindegy, akkor vsz ez az egyetlen megoldás...

Kösz a válaszokat.

2011. okt. 9. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!