Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az miért van, hogy régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, hogy régebben könnyen szerelmes lettem, most már meg meg se hat, ha bejövök valakinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 26. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ahogy idősödsz úgy alakulnak benned ezek a dolgok. Már nem vagy kölök. Ennyi.
2011. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Érettebb lettél. Röviden.
2011. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Akár lány vagy, akár fiú, azért mert kihasználtak páran..illetve nem egyszer dobtak téged! És sokat csalódtál. És ez által elszállt a bizalmad , és a hited!

Ne is tagadd!!


És ahhoz meg kell ismerned valakit oda-vissza, hogy tudjál bízni benne, és meg tudj nyugodni hogy ő is szeret téged, és ha ez megvan akkor újra szerelmes leszel!

2011. máj. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. vok:


amit a 4. válaszoló írt, Az is egy lehetőség....

2011. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kiélt.Nem is volt még párkapcsolatom ...Szóval szűz vagyok....
2011. máj. 26. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!