Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig szerelmes voltam/ (vagyok)! Hiába! Vannak új jelentkezők, adjak esélyt valakinek? Vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hirtelen nem biztos, hogy érthetően fogok fogalmazni, de megpróbálom..

Volt egy srác akibe sikerült úgy belezúgnom,hogy 2 évig egy párkapcsolatom se ment valami jól miatta.. Mivel azzal a sráccal soha nem alakult ki kapcsolat, (csak nagyon jó barátság) ezért felejtés képpen megpróbáltam járni más fiúkkal. Sikertelenül. (egyiket se tudtam megszeretni)

Mostmár egy jóideje nem találkozgattunk,(kezd elmúlni bennem a szerelem)

És most van egy srác, aki egy ideje próbálkozik nálam ,de nagyon félek neki esélyt adni.. mert mi lesz ha valamiért megint feléled bennem a régi érzés? Akkor ismét egy fiúáldozat, megint megbántok egy srácot, azt pedig nem szeretném.. így viszont.. elég rossz egyedül.

Szóval akkor adjak esélyt másoknak, vagy éljek a beteljesületlen szerelem árnyékában? Valamiért nem hiszem,hogy mást megtudok szeretni annyira, mint ahogy őt 2 évig.


17/L


2009. febr. 15. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is felejtsd el azt h képtelen lennél megszeretni mást:) Ha nem adsz esélyt persze nem fogod megtudni,hogy milyen boldog is lehetnél azzal az új sráccal.Én azt mondom ,hogy próbáld meg kitudja mi lesz belőle:) Amúgy is már sok idő eltelt,másoknak is kell esélyt adni nemhiszem h az jó ha mindig csak szenvedsz a régi miatt.
2009. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj keress egy másik pasit ha 2 éven át nem volt semmi nem jött össze a dolog akkor nincs mit tenni.
2009. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen tudom, hogy fogok még mást is szeretni. Egyszer biztosan, de most még olyan elérhetetlennek tűnik. Tavaly kb 4 sráccal jártam, és mindegyikkel érzelem nélkül.. hiába próbáltam megszeretni őket. nem ment. ( az első két heti fellángolás mindig megvolt.. aztán rájuk untam.. )

Ezért kénytelen voltam mindegyiket dobni.. :/ és most annyira be vagyok parázva. Ha elkezdek járni valakivel egyszerűen nemtud hiányozni a srác akivel épp járok... és ez nekemis rossz érzés, mert lelkiismeretfurdalásom az van rendesen..

2009. febr. 15. 18:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Félek hogy te az vagy akibe most én vagyok szerelmes :S


Minden esetre ezt beszéld meg avval aki próbálkozik, adj neki esélyt, de mond meg neki a szitut, aztán lesz ami lesz...

2009. febr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

eh : ) áh nem hiszem , hogy ismerjük egymást :D

hát nemtudom.. nem biztos, hogy jóötlet szóbahozni a régi dolgaimat..

tisztalappal szeretnék indulni..

2009. febr. 15. 19:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Eh de én még attól félek hogy ismerlek xD Magyarországon laksz ugye? Ha igen akkor nincs mitől félnem :D

Amugy meg ha elmondod a fiúnak lehet hogy jobban oda figyel majd rád, többet törődik veled, igy több az esély hogy beleszertsz majd :)

2009. febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jam Mo.-n lakok : ) hehe okés majd próbálok rátérni a tárgyra xD
2009. febr. 16. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!