Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha szerelmes számot küldötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes számot küldötök valakinek azért teszitek, mert többet éreztek iránta, vagy csak mert szerintetek tetszene neki?

Figyelt kérdés
Haveromról/barátomról van szó. Előtte az első szerelmünk volt a téma, de ezt jóval később küldte. Meg másnap is egy másikat. Fogalmam sincs, hogy mire gondol, mit érez, mert néha célozgat, aztán pedig kijelenti közönség előtt, hogy nem jövök be neki, ha rákérdeznek. Ti hogy vagytok ezzel? Tapasztalat? 15/L
2011. máj. 29. 20:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy fiú küldött egyszer egy szerelmes számot.

Bevallotta,hogy belém szeretett és utána küldte ezt a bizonyos számot:D Amúgy ilyen reppes volt,de elgondolkodtató volt a szövege.Azóta is meghallgatom és elképzelem.


A te esetedben nem értek hozzá.Igazából olyan zavaros nekem ez az egész ahogyan leírtad...

2011. máj. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Közönség előtt jóhogy azt mondja, hogy nem jössz be neki. Ha kettesben beszélnétek, talán mást mondana. A szerelmes szám lehet több okból is, akár azért, mert tetszel neki, akár azért, mert neki is tetszik a szám. Vagy valami egyéb ok miatt. Célozgat, illetve a szerelemről beszélgettek <-- Nincs kizárva, hogy bejössz neki. Tapogatózz.
2011. máj. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak szereti azt a számot és azért küldte. Ha nem válalja az érzéseit felesleges vele foglalkoznod, de szerintem ezt kettesben kéne megbeszélnetek nem társaság előtt.
2011. jún. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem bejössz neki, csak addig nem meri bevallani nyilvánosan, amíg nem alakul ki valami köztetek, mert akkor nagyot koppanna. Tényleg beszélnetek kéne

20f

2011. jún. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!