Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baj, hogy én még ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy én még ennyi idő után nem vagyok szerelmes? Van olyan, hogy valakinek több idő kell?

Figyelt kérdés

17/L vagyok, egy hónapja vagyok együtt az első barátommal. Közös a baráti társaságunk, és az egyik legjobb barátunk mondta nekem, hogy a barátom olyanokat mondott neki, hogy már teljesen belém szeretett. Én még nem érzem úgy, hogy a részemről is így van, de attól még idővel ez bennem is kialakulhat, ugye? Sosem voltam az a túlzottan ragaszkodó típus. Én is egyre jobban kötődöm hozzá, ha nincs velem, szörnyen hiányzik, ha mellettem van, szinte csak rá tudok figyelni, de még nem vagyok szerelmes. Van ilyen, hogy valakinek ez több időbe telik?

A legjobb barátnőmön is láttam, már amikor egy hónapos volt a kapcsolata, hogy mennyire szerelmes. Velem van a baj? Ez még később kialakulhat? Érzem én is, hogy egyre jobban szeretem a barátom, de ugye nem arról van szó, hogy ha eddig nem szerettem bele, akkor már nem is fogok?

Tudom, elég gagyi és hülye a kérdés, csak félek ettől...


2009. szept. 27. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam én is ilyen helyzetben. Ugyanebben a korban. Viszont nem tudom megválaszolni. Mi több, mint egy évig voltunk együtt, mikor úgy döntöttem, hogy szakítok. Szintén barátok példája alapján, valahogy nem éreztem igazi szerelemnek.

Szerintem megfogod szeretni amúgy, ha hiányzik és csak rá tudsz gondolni akkor igen. Kivéve, ha az a csak rá gondolás abból áll, hogy egésznap ülsz a gép előtt és lesed, hogy mikor van MSN közelben.

2009. szept. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.:)

Á nem, nem annyiból áll:D Igazság szerint msn-ezni nem is annyira szeretek vele, mert rossz, hogy kommunikálok vele, de nincs a közelemben, nem érinthetem meg. Persze ha nem tudunk találkozni, az is jobb mint a semmi:)

2009. szept. 27. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

én pont ugyanebben a helyzetben voltam

2 hónap után éreztem először hogy úgy szeretem majd meghalok előtte csak hiányzott meg szerettem vele lenni :)

nálad is egész biztos ki fog ez alakulni:)

L/19

2009. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az a típus vagyok ha egy hónap alatt nem sikerül,megszeretnem a barátom akkor már sajna nem is fogom :S Én azért szurkolok neked!:)
2009. szept. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek:) Reméljük a legjobbakat:D
2009. szept. 27. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. Igazából, abból amit reagáltál, szerintem ebből nemsokára szerelem lesz :) hajrá :)
2009. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én a barátnőmmel valamivel több mint egy éve voltam együtt, ő szerelmes volt én nem. aztán egyszer egy hét szünetet kért, mert nem tudta már mit akar őlem és azalatt az egy hét alatt rájöttem, hogy mennyire is szeretem és azóta is szerelmes vagyok belé.

tehát könnyen meglehet, hogy tényleg csak idő kérdése

2009. szept. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!