Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ilyen husin is...

Lehet, hogy ilyen husin is bejövök valakinek? (képpel)

Figyelt kérdés

Jópár éve küzdök a súlyommal, mindig is nagydarab voltam. De az új barátom állandóan azzal bíztat, hogy szép vagyok így, ne aggódjak annyit. Szerintetek lehetséges, hogy tényleg tetszem így neki, vagy csak udvariskodik?


Itt van két kép nyárról, de most is kb ennyi kiló vagyok:

[link]

[link]


2012. nov. 16. 00:26
1 2
 1/13 mmano88 ***** válasza:
100%

Persze hogy így tetszel neki! :) Ha nem tetszenél neki, nem jött volna össze veled. ;)


De ilyen testalkattal azért én nem ilyen ruhában járnék, mint amilyen a képeken van rajtad! Az valami szörnyű..

2012. nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztatást! Amúgy nagyon ritkán járok ilyenben, azért küldtem ilyet, mert ezen látszik, mekkora vagyok...
2012. nov. 16. 00:40
 3/13 anonim válasza:

Én imádom a képed :)

Megeszlek :)

2012. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Irigylem az alakod. Szép vagy
2012. nov. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetséges. Ha ő szépnek talál és így szeret, akkor nem kell aggódnod:)
2012. nov. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
tökéletes vagy,tévhit az hogy minden pasi a giznya nőket szereti,a csontokkal a kutyák szoktak játszani!!!!!!!
2012. nov. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
A lehető legőszintébben mondom, hogy nagyon szép vagy! Kár, hogy egyre kevesebb ilyen igazi NŐ van mint Te!!!
2012. nov. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
semmi baj nincs veled!
2012. nov. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha a barátod szerint szép, akkor hidd el neki! Nem jött össze volna veled, ha visszataszítónak találná az alakodat.
2012. nov. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a barátod így elfogad szerencsés típus vagy és csak örülnöd kell. Viszont ne az rögzüljön az agyadban hogy a te testalkatod tökéletes. Renden van, hogy egy lány ne legyen csontsovány és lehetőleg legyen mit rajta fogyni de te szerintem ,ahogy látom még fiatal vagy, korodhoz képest kövérkés vagy. Elsősorban nem esztétikailag kell a kövérségtől megszabadulni hanem az egészséged miatt.
2012. nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!