Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha 20 évesen nem szedem...

Baj, ha 20 évesen nem szedem a szemöldökömet?

Figyelt kérdés
Nincs összenőve, nem dzsungel, teljesen normálisnak gondolom. Eddig nem gondoltam, hogy szednem kéne, de mostanában egyre többször hallok olyan véleményt, hogy ez valami olyan alap dolog, mint a láb borotválása. Mi a véleményetek?
2012. okt. 25. 12:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Továbbra is tartom, hogy embernek lenni nem ciki.

Aki hadakozik ellene az annál inkább.

2012. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
49%

Csak tudnám, hogy neked miért hadakozás az, ha valaki csinos, igényes külsöt szeretne magának?


XXI.században élünk, épp TE magad mondtad, vagy nem?

2012. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Asszem, ha ilyen vitákat vált ki, inkább kiszedem. Nem olyan nagy dolog.
2012. okt. 25. 17:23
 14/16 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, ha nincsenek összevissza szálak mindenfelé. Egy kép tényleg segítene.
2012. okt. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem szedtem ki soha. Nagyon szép ívű világosbarna szemöldököm van. Nincsenek benne összevissza szálak, nem is túl vastag.

Nem azért nem szedem, mert igénytelen vagyok, hanem mert ez az egyetlen, ami egy kicsit karakteres az arcomon, nagyon jelentéktelen arcom lenne, ha vékonyra szedném.

Szóval, ha neked jobban tetszik természetes állapotban, ne szedd ki.

2012. okt. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%

Három éve nem szedem a szemöldököm. Elegem lett a fájdalomból. A szemöldököm szépen visszanőtt, a hosszú szálakat fogkefével szoktam reggel megfésülni. Az alakja tökéletes, szebb, mintha szedném.

Kedves hölgyek! LÉTEZIK tökéletes szemöldök magától. A természetesség mindig vonzóbb.

Az a férfi pedig, aki a szemöldöke miatt nem randizik egy nővel, az ostoba.


A NŐ is ember. Nem műanyagbaba. Akinek tökéletesség kell, vegyen guminőt. :)


22L

2014. júl. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!